28.1.2016 žádné komentáře
3efc372ce450cfba508a8ecfbb6955bbb6d597b4_medium
Protančilo se mnoho střevíců!

Hudba famózní, hosté úchvatní!

2. ročník plesu FAJNE DO GALA !
Panstvo a damstvo!

Je to za námi! Večer nekonečných možností, splněných přání a nezapomenutelných okamžiků! Takový byl druhý ples sportovního centra FAJNE v martinovském Rock & Roll klubu GARAGE.

Sálem se linula fantastcká hudba, parket praskal ve švech a kdo se na něj nevešel, uháněl zahnat žal pořádnou flákotou masa v rautovém salónku! :D Sametové kravaty pánů se leskly v záři jejich drahých poloviček, které byly doslova a dopísmene kouzelné!

Vůbec, ale vůbec se nedivíme, že mezi největší plesaře jednoznačně patřili borci a borkyně Ostravské squashové ligy. Bylo Vás vidět a hlavně slyšet!

S místem na parketu si hlavu nelámal nikdo, komu se nechtělo mačkat, jednoduše obsadil pódium, repro bednu nebo barový pult.  Jednozančně zabodoval fotokoutek. Mistr fotograf neměl šanci ani na vteřinu oddechnout (ani snaha o navštívení toalety mu málem nevyšla). Nabídka módních doplňků zajistila kvalitní zábavní program, během kterého se před objektivem střídaly nejrůznější kreace a mnohdy jen těžko identifikovatelné postavy.

Pro autentičnost dokládám odkaz na řádnou fotodokumetaci! Je vidět, že někteří ani na jeden večer nemohou přestat myslet na svého raketového přítele a foto bez něj si nedokážou představit. ;) Kdyby někdo velmi tápal v postavách, jedna nápověda zní: "ex správci tam byli též!" :D Do galerie se dostanete klikem na foto HAKA FAJNE TEAMU!

A hodnocení v samotném závěru? TOŠ ZAS DOBRE! Jednoznačně akce, na které příští rok nebudu chybět!

Bavili jste se stejně? Je Vám líto, že jste to nestihli? Nesmutněte a naopak pište do svých diářů 21.leden 2017 ! Ano, ano! Parkety ještě nestihly vychladnout, my však neváhali a hned strvdili termín 3. ročníku!

Loučím se a už teď se těším na další kolo!

Market

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.