1.9.2016 žádné komentáře
37326f7cc0bb90d9ca12a008bb21f4516c613ecf_medium
Začíná úžasná VIII. sezóna OSL

1. kolo nové sezóny rozlosováno

Slosování výherců prázdninového kola ZDE

SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ SEZÓNY 2015/16 - pátek 9.9.2016
Squashisté a squashistky,

po letním lenošivé pohodičce je zpátky řádný sportovní šrumec! Je 1. září a to znamená jediné ... právě odstartovala VIII. sezóna Ostravské squashové ligy !

Je sice teprve pár hodin od vypuštění úvodního losu, já jsem si však naprosto jistá, že to bude sezonu exkluzivně parádní! :)

Na začátku (pro klid duše těch lehce nejistých) připomínám systém losování startovacího kola.
Výchozí pozice každého hráče se odvíjí od jeho závěrečného umístění v celkovém žebříčku sezóny předešlé. Proto hráči, kteří během sezóny střádali poctivě každičký bod, udělali více než dobře. Zabrané pozice na startovní čáře jsou mnohdy klíčové, a to nejen v atletice ;)

A když už mluvíme o startovních listinách, ta naše squashácká nás naprosto zaskočila. Tak nadité hráčské pole (téměř 90 nažhavených kousků) hned od prvního kola nečekal snad nikdo! Je to pro nás velká pocta a radost, když vidíme, že se s námi cítíte dobře :D
Nové síly, které přibyly na seznamu, srdečně vítáme! Popřát můžeme jen kvalitní sportovní zážitky.

V průběhu sezóny se můžeme těšit na loni vypuštěné turnajové seriály. Ty se těšili příjemné oblibě, a tak si vydobyly své místo v našem sportovním kalendáři.

D-Tour SC FAJNE - seriál turnajů kategorie D, organizované pod hlavičkou ČASQ. Body získané na těchto turnajích se započítávají do oficiálního republikového žebříčku. Zkrátka nepřijdou ani jejich peněženky. Na vítěze čekají price money v celkové výši 66.500 Kč.

AUTOCONT MASTERS - gentlemanský turnaj hráče a hráčky nad 35/30 let. Seriál bleskových pátečních turnajů pro milovníky pohody, squashe a dobré zábavy. Čeká Vás 8 kol a ceny v hodnotě 15.000Kč !

Již "naposledy" připomínám se závěrečnou kulturní akcí - SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ SEZÓNY - pátek 9.9.2016!
Od 18.00 v prostorách sportovní haly SC FAJNE s řádnými ovacemi vyhlásíme vítěze všech kategorií jak Squashové, tak Badmintonové Ligy. A že toho bude. Celkem máme připraveno na 30 medailí a pohárů!
Jste srdečně zváni a vítáni ! :)

Samozřejmou stálicí "losovačkových" novinek je video záznam losování výherců skupin. Proto nechybí ani dnes :)
DOPORUČENÍ: V nadcházejících měsících nezapomínejte hlídat... PROČ?
Do nové sezóny vstupujeme s novými sponzorskými partnery, kteří nás zásobili hromadou cen v hodnotě více jak 10 tisíc korun !!

TAK SMĚLE DO TOHO !

Vaše,
Market Badalová

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.