2.5.2016 3 komentáře
2b693dce373ad0322cd949450fdb758657074b88_medium
Rozlosování 9. kola

Co nás čeká a nemine?

Mokrý máj - v stodole ráj... To snad ne! :D

Poslední 2 kola ZDARMA! Přidejte se!

Slosování výherců dubnových skupin! - ZDE

Helou evrybaby!

Hlásím, že všechny čarodějnice jsou zdárně upáleny! Navíc se rozdalo tolik pus, že nemůže uschnout žádná žena v okruhu minimálně jednoho světa. Nicméně, pod rozkvetlou třešní se chytal signál fakt blbě, tak snad omluvíte menší informační zpoždění. :)

Květnové kolo máme tedy zdárně rozlosováno. Plně je obsazeno opět osmnáct skupin! A o své místěčko se v dubnu rvali hráči, jako o život. Všechny bodové remízy (a že jich nebylo málo) jste si však rozhodli úplně sami - svými vzájemnými výkony. Málem jsem se tedy nudou uzívala :D
Jeden takový souboj se odehrál na řádcích mistrovských skupin. Tady si Jakub Jašek výhrou nad Pavlem Holíkem udržel své místo a vyhnul se propadu.

Gurmány v této disciplíně jsou však beze sporu hráči skupin přebornických. Ani v dubnovém kole tak nechyběla řádná „přebornická pranice“.

Tvrdě vydřené body má na svém kontě Antonín Štefánek. Náročné to měl až do posledního zápasu, který báječně vystihl svým komentářem Marcel Dehner: „Dvě chobotnice s teleskopickými chapadly na kurtu... :D“. Jóo tři pěti-setové bitvy dají docela zabrat. Nejvíce mu „zatopil“ hráč, se kterým se přetahoval o skupinové prvenství. Antonín sice podlehl Martinu Grigarovi 1:3, ale výhrami ve všech zbylých zápasech si pojistil druhou postupovou příčku.

Turbo jízdu v tomto kole rozjel Pavel Filipčík. Ten sfoukl všechny své soupeře dříve, než jiní stačili otevřít seznam rozlosovaných zápasů! Zapisovat poslední výsledek sotva týden po rozlosování je zkrátka frajeřina! Pavel za to od nás má „palec hore“. ;D

V úplném závěru měsíce se zaplnili kurty turnajovými hráči. Svá předposlední kola má za sebou jak AUTOCONT MASTERS CUP , také D-TOUR SC FAJNE.
Pro lovce bodů do celkových žebříčků tak zbývá již jen poslední šance.
Mastry čeká velké finále již tento měsíc a to konkrétně 27.5.2016. Jen pro osvěžení paměti připomínám, že na TOP 10 hráčů čekají velmi hodnotné ceny (jak praví plakát).

Opět jsme losovali vítěze skupin o drobné ceny. Na vítěze mrkněte ve videu!
Ceny si vyzvedněte nejpozději do konce měsíce jinak ceny propadají!

Přeji všem hodně silných ran a blesků, pač jak praví staré moudro: „Když se v máji blýská, sedlák si výská“!

Čus, bus

Market

Komentáře (3)

A9ee65f3d64138294731ce387bb7455ae8d4d6f7_small

Ludvík Pavel Pondělí 02. Květen 2016 15:58

Na to "zatápění" Grigarem bych se ještě juknul, teda bejt váma. Wono to zas tak horký nebylo, si müslim... ale prej neni, ani jeden, ani kre$tan... jsou to ale paradoxy a to ještě nebylo Kateřiny - Ať je Kateřiny nebo Kříže, je-li chladno, topte chýže. Naštěstí už máme teplo, takže raději netopit vůbec. Ušetří se a to vůbec nemluvím o tom, že chýže je dialektická chýše...

18efe168b8abf00d607cbc79b6eceff6cc605733_small

Badalová Markéta Pondělí 02. Květen 2016 16:15

Juj no vida! Chyba mezi řádky se vloudila..nebo možná mezi židlí a monitorem :D Díky za korekturu! Hned napravím!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.