3.9.2015 1 komentář
Cf28f3faa282be03bf61467f8ca439e3d6b08286_medium
Rozlosování 1. kola nové sezóny

Jaké novinky hráče čekají?

Slavnostní ukončení sezóny 2014/15 v pátek 4.září od 18.00 SC FAJNE!

Slosování výherců letního kola! - ZDE

AKCE 1+1 stále běží
Squashisté a squashistky,

je to tady! Prvním nalosovaným kolem startujeme novou sezónu 2015/2016. Pevně věřím, že bude pro nás všechny minimálně tak vydařená a úspěšná, jako ta předešlá!

Na hráče jsme si připravili nemálo novinek a zajímavých akcí. Pojďme si tedy říct, co Vás čeká a nemine!

Start sezóny 2014/2015 byl již opravdu dávno. Není tedy divu, že spousta z Vás zapomněla, jak se vlastně první kolo losuje. Ti z Vás, kteří nezapomněli a celou sezónu se v zápasech urputně bili o každičký bod, udělali velmi dobře. Svými vydřenými body urvali lepší místa v celkovém žebříčku a tím pádem také výhodnější pole-position do startu nové sezóny. Rázem se tak mohlo stát, že hráči kategorie přeborníků rázem podařilo přeskočit i machry z mistrů. Jedním z takových borců je i Jakub Jašek, který se se svými 1286 body vyhoupl na krásnou 14. příčku celkového žebříčku.

Novinkou, která Vám jistě neunikla, je velká změna v úplné špičce pyramidy. Ano, ano. Dlouho očekávané rozšíření mistrovských skupin je zde. Jistě jsme touto změnou udělali radost všem mazákům, kteří se v těchto vodách pohybují již nějaký ten pátek. Rozšíření nabízí možnost většího pohybu hráčů napříč nejvyšší skupinou. Hráči tak dostanou širší nabídku soupeřů a diváci přídavek dechberoucích zápasů! :)

Nabídkou kvalitních squashových utkání se nechala zlákat celá mistrovská řada nových posil. Tímto je srdečně vítáme a přejeme vydatné sportovní zážitky!

Na své si přijdou všichni náruživí squashisté. Dalším lákadlem je totiž zbrusu nový seriál turnajů kategorie D organizované pod hlavičkou ČASQ. Hráči budou v rámci těchto turnajů získávat body do oficiálního republikového žebříčku. Zkrátka nepřijdou ani jejich prasátka. Na vítěze čekají price money v celkové výši 66.500 Kč.

Pátek 4. Září 2015 bude doslova symbolický! Tímto dnem se nám nová sezóna rozjíždí prvními nalosovanými zápasy a zároveň oficiálně a se vší grácií ukončíme sezónu starou.

Od 18.00 v prostorách sportovní haly SC FAJNE s řádnými ovacemi vyhlásíme vítěze všech kategorií jak Squashové, tak Badmintonové Ligy. A že toho bude. Celkem máme připraveno na 30 medailí a pohárů! Neváhejte a přidejte se také! Každý je vítán! Drobné občerstvení a bečka budou nachystány! ;)

V neposlední řadě gratuluji výhercům losovaným z finálového letního kola! Záznam se jmény šťastlivců.


Nezapomeňte vykročit do prvního zápasu pravou nohou!:)

S přáním zdaru a síly se s Vámi loučím!

Market Badalová

Komentáře (1)

A9ee65f3d64138294731ce387bb7455ae8d4d6f7_small

Ludvík Pavel Sobota 05. Září 2015 21:00

V pravidlech je uvedeno, že se hraje na 3 vítězné sety, v systému však lze zadat jen výsledky s dvěma vítěznými. Mám v tom maglajz. Nezkopíroval jen někdo chybně nastavení z badmintonu i do squashe?


K přídání komentáře musíte být přihlášen.