2.2.2014 žádné komentáře
459ec347f67dc7bed3ae6bdbdb3b230e52fbc2e5_medium

Únorové zápasy nalosovány.

Němec a Sikora prověří Mistry

Od února se ligová sezóna překlápí do své druhé poloviny a proto jsme logicky i snížili vstupní registrační poplatek, který je od února stanoven na 160 Kč a o kterém už v průběhu ledna byla na webu zmínka. Tato skutečnost zřejmě přivedla mnoho dalších nových hráčů, celkem přibylo 8 hráčů. Všechny nové i staronové hráče bychom tímto chtěli přivítat v lize a doufáme, že splní Vaše očekávání.

Do ligy vstoupili 2 noví hráči, kteří mají jednoduché pověření garanta ligy, Dobroše Vlčka. Na základě samotných připomínek hráčů hrajících na nejvyšších příčkách ligy byli předhozeni 2 vlčáci, kteří mají rozproudit klidné vody skupin Mistrů. Od února vznikla nově 6-ti členná skupina Mistři 1 - tu doplnil Martin Němec a Přeborníci 1B - tu doplnil Miroslav Sikora. Oba vynikající hráči squashe!! Tak bacha na ně ;-)

Přibyla nám nová skupina a to Nadšenci 7B, což znamená jediné, opět se rozrůstáme. Výborně!

V žebříčku na 1. místě se vystřídali hráči. Nově vstupuje do dalšího kola z první pozice David Juráň s 997b, na 2. místo klesl zřejmě vinou zranění z 24h na Lysé Hoře Tomáš Wrona s 985b a na 3. místě zůstal Tomáš Satke s 970b.

Proběhlé lednové kolo se zdálo být opět ještě více vyrovnanější jako kola předchozí. Důkazem byla např. skupina Přeborníci 4A, kde rozhodovaly o pořadí ve skupinách vzájemné zápasy (stejné),skóre setů a pak i uhraných míčů. Honza měl o 1 set prohraný set méně a obsadil tak 1. místo ve skupině. Za ním na 2. místě se umístil Fredy Šrámek, který měl v mini tabulce stejný počet uhraných setů i jako Jarda Mach, a tak rozhodovaly celkové uhrané míče ze všech zápasů v kole. Fredy uhrál o 3 vítězné míče více než Jarda, ten tedy skončil na 3. místě.

Jak jsme se zmiňovali před pár dny, prosíme jak všechny nově příchozí, tak i stávající hráče, ať si doplníte v profilech své fota (smysluplné), ať se lépe na kurtech poznáte. Novinka s informacemi k profilovým fotkám je ZDE.

Všem hráčům přejeme mnoho vítězných zápasů!

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.