29.9.2020 žádné komentáře
9667a556fd8b40b72d1a17894436d00eac8ac6b2_medium
Nové úterní okénko pokračuje

Medaile z MČR ve čtyřhrách

Světový squash a COVID

Ahoj. Zdraví vás Viki a Solňa!

Dneska vám přiblížíme pocity Vikiho z MČR čteřher v Sadské a opět se pobavíme o té naší PSA tour.

Na MČR jsem si zahrál jak muže, tak i kategorii mixů s Barčou Brodovou. Turnaj byl hraný na 2 vítězné sety s tím, že 11. bod v setu je konečný. To si myslím, že bylo pro celý turnaj přínosné v tom smyslu, že byl hnedka napínavější! Jak s Ondrou Vorlíčkem, tak s Barčou jsme úspěšně prošli až do finále! Obě finále se rozhodovaly až za stavu 1:1 na sety a 10:10 na body!! Myslím, že jsme všem zařídili pořádnou dávku nejlepšího českého squashe ve čtyřhrách! S Barčou jsme nakonec brali 2. místo (ano, já jsem pokazil poslední balónek do tinu) a po shotu Ondry (trickel boast) jsme získali 1. místo! Velké emoce a kvalitní squash...Myslím, že jsme FAJNE reprezentovali hrdě.

Na PSA World tour se rozjel turnaj v Káhiře, CIB World Tour Finals, který rozhodne o celkovém vítězi všech "Platinum Eventů" (nejvýše dotovaný squashový turnaj).

Zarazila mě skutečnost, že diváků je plná tribuna a nikdo nic moc neřeší! V Manchesteru to týden zpátky vypadalo trošku jinak, když tam nebyl jeden jediný fanoušek! V Manchesteru se začalo používat ručníky vepředu kurtu a v Egyptě se s tím pokračuje. Po shlédnutí včerejších zápasů jsem si všiml, že Diego Elias tuhle možnost využívá na můj vkus až moc (ale to je na rozhodčím, v pravidlech je napsáno, že pokud to dovolí rozhodčí, tak se v podstatě může otřít, kdy chce). Právě Diego Elias a Joel Makin se postarali hnedka první den o překvapení turnaje. Joel Makin porazil úřadujícího mistra světa Tareka Momena a Diego porazil Karima Abdel Gawada. Pro nás bohužel v nejbližší době není naplánovaný žádný turnaj, na který bychom se mohli alespoň přihlásit. Různá opatřeni např. ve Švýcarsku dovolují přihlášení jen hráčům ze sousedních zemí.

Sportu zdar a kdybyste se kdykoliv ve FAJNE chtěli mě nebo Solni na něco zeptat, zeptejte se!

Nekoušeme.

Viki.

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.