1.3.2016 žádné komentáře
1670b29e0e7a1d36f997932e5c2f56b927d72d7e_medium
Přihlašování na Céčko v SC FAJNE v plném proudu

Kdo se zapíše zlatým písmem letos?

Vojta Babišta ničí soupeře v honbě za hodinkami

Do příštího úterý se mohou nadšenci i výkonnostní hráči přihlašovat na republikový turnaj kategorie C, který uspořádá SC FAJNE. V letošním roce půjde o první příležitost zahrát si turnaj této výkonnostní úrovně v Ostravě, takže nervozita mezi hráči z regionu pomalu stoupá.

SC FAJNE získalo pořadatelství potřetí ve své historii. V úvodních dvou ročnících bylo startovní pole prošpikováno skvělými hráči české scény. Premiérový ročník turnaje ovládl v roce 2014 Roman Švec, který ve finále porazil Patrika Žáka. Třetí místo obsadil Martin Sládeček. Na konci roku 2015 se radoval mladý Benjamin Bergel, který si ve finále poradil s Danem Teuchnerem. Pomyslný bronz bral po mé křeči/skreči třetí Lukáš Kamp.

Kdo uspěje letos? Letmý pohled na národní žebříček napovídá, že i tentokrát mohou startovat velmi zvučná jména. Přihlašujte se na stránkách ČASQ a zapište se mezi legendy tohoto turnaje!

Šestým dílem pokračovala série o hodinky G-shock Czech Tour 2015/2016 v Ostravě – Mariánských Horách. Za triumfem míří neohroženě Vojtěch Babišta, který všech svých pět účastí proměnil ve vítězství. Ve finále tentokrát porazil neunavitelného Davida Juráně. V zápase o třetí místo vrátil Lumír Klímek týden starou porážku z ligy družstev Vlastovi Vyroubalovi.

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.