Koně jsou neklidné!

Rekordní účast na sobotním céčku v SC FAJNE

Elita naší squashové ligy proti top hráčům regionu

Koukal a Kolářová mistry republiky

Půlnoční vydání Alešova úterního okénka je tady. Dneska jsem si dal na čas. Právě o půlnoci totiž končila možnost přihlásit se na sobotní - hráči velmi očekávaný - turnaj kategorie C v SC FAJNE. A jak to tak (nejen v dokumentech o rybaření) bývá, největší úlovky zabírají až nakonec.

Počítadlo se nakonec zastavilo na čísle 35. Takto vysoký počet hráčů zaručuje pořádnou porci sobotního squashe. Hlavní hvězdou turnaje by mohl být Jakub Šichnárek, který ještě loni okupoval pozice kolem 10. místa v českém žebříčku mužů. Nejvíce by mu měli zatápět domácí hráči v čele s Tomášem Hanzelkou a Patrikem Žákem.

Mezi přihlášenými hráči nechybí kompletní kvarteto aktuálně nejlepších hráčů Ostravské squashové ligy. Překvapením je mezinárodní rozměr turnaje, který zajistila čtveřice hráčů z Polska. Ve startovním poli najdeme jedinou ženu, a to Verču Badalovou.

Ve stínu blížícího se ostravského „céčka“ již v sobotu získal Jan Koukal svůj 17. titul mistra České republiky. I vzhledem k jeho věku (32 let) je to nevídaný počin. Mezi ženami se radovala počtvrté v kariéře Olga Kolářová (dříve Ertlová), když šťastně obrátila vývoj finálového zápasu proti Anně Klimundové.

Oceňme také fantastický výsledek ostravského Pavla Hořínka, který zvítězil v kategorii mužů nad 50 let. Mezi zkušenějšími ženami získala titul Ostravě dobře známá Romana Adámková.