5.4.2016 žádné komentáře
85fb367f145630943912a391a0f663c1a01960de_medium
Adam Špánik šlape nejlepším na paty

1. vítěz Ostravské squashové ligy vyučoval v Olomouci

Dubnové céčko a déčko v Ostravě. Hlaste se!

Adam Špánik se s jarem probouzí do výborné formy. Po skvělém 3. místě z posledního dílu D-TOUR na sebe znovu upozorňuje. Udržel se v elitní skupině ligy a hned ve svém prvním dubnovém zápase zle zatápěl favorizovanému Davidu Juráňovi. David nakonec odolal a připsal si výhru 3:2, kterou Adam okomentoval těmito slovy:

„David má lepší fyzičku, než jsem čekal. V druhém setu jsem myslel, že odpadne, ale nakonec málem odváželi mě…“

Neporažený šampión Ostravské squashové ligy ze sezóny 2009/2010 Jakub Šichnárek nenechává nikoho na pochybách. Po suverénním vítězství na březnovém céčku v SC FAJNE přidal v podobném stylu ještě cennější triumf. Na olomouckém turnaji mužů kategorie B ztratil jediný set. V zápase o třetí místo porazil Ladislav Burián, který v semifinále podlehl Jakubovi Kosinkovi, Petra Kopeckého 3:2!

Významné turnaje v regionu nekončí. Již v sobotu uspořádá ostravské squashové centrum Havránek turnaj mužů kategorie C. Bude se radovat zástupce silné skupiny domácích hráčů vedené Lukášem Kampem nebo někdo jiný? Na seznam přihlášených hráčů se můžete podívat ZDE.

Předposledním dílem bude v dubnu pokračovat D-TOUR SC FAJNE. Skvěle si zahrát a třeba i zaútočit na tučné prémie můžete i vy. Stačí se přihlásit ZDE!

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.