7.4.2016 žádné komentáře připomínka
Lyže hoďte do garáže, je na čase promazat řetěz a pořádně to rozjet!

30. Dubna se Porubská část Ostravy zavalí horskými koly. Na programu je totiž 9. ročník maraton závodu PORUBAJK 2016!
Nachystány jsou 2 hlavní závodní trasy Porubou a parádními terény blízkého okolí. Kdo by si netroufl na plných 68 km, má možnost zkrácené 38 km verze. Své místo na startu mají jisté také nejmenší závodníci, pro které jsou připravené dvě speciální trasy. Rodinný výlet, jak má být! :)

Organizátoři tohoto cyklo svátku zaslechli, že naše ligy žijí sportem a přišli s nabídkou. Takovou, která se zkrátka neodmítá! Do squashových a beďasových vod vypustili 2 zcela volné startovací místa! Komu přálo štěstí a získal startovné? Rozhodl těžký, ale spravedlivý VIDEO-LOS.

Dvě místa jsou fajn, ale pro takovou grupu sportovních nadšenců je to přeci jen krapet málo. Smlouvali a domlouvali jsme tedy dál. Ani zbytek nadšenců horských kol tak nemusí zoufat. Jako přídavek bylo domluveno výhodné startovné. POZOR! Pro prvních 10 nahlášených z řad OSL / OBL jde 100;- z ceny startovného dolů!

Kdyby se na Vás i tak nedostalo, stále ještě neházejte flintu do žita. Poslední dvě volné startky se budou rozdávat příští týden ve středu od 15.hod na vlnách rádia HELAX. Takže ve středu buďte ve střehu! :)

Ještě jste o PORUBAJKu neslyšeli? Mrkněte na záznam z loňského ročníku a oficiální webovky.

Na vítěze čekají hodnotné věcné ceny. A aby toho nebylo málo, 35.000;- si rozdělí ti nejrychlejší napříč všemi kategoriemi. V kategorii nejmenších, jsou vítězové všichni a právem si tak odnesou věcnou cenu na památku.

Za nás je PORUBAJK zkrátka cajk! ;)

Market & Vojta

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.