1.11.2015 4 komentáře
97cfca38187c9a143f54d8a1a6bcd4c2c1c58490_medium
Rozlosování 3. kola

Co se šustlo na říjnových kurtec..

Kdo z hráčů se řídí heslem "HOP nebo trop" ?

Losovačka výherců skupin 2.kola! - ZDE

Dámy a pánové!

Nejen děti, ale i mnozí dospělí si užili halloweenské řádění. Na hřbitovech je světelná show, jakou by mohla závidět kde jaká kapela. A vítr nám přivál nejen chladnější počasí, ale také další listopadové kolo. Jak to vypadalo při losování? Jak to šlapalo v říjnu a na co se můžeme těšit listopadu. Nejen to zjišťujte na řádcích níže.

Po uzávěrce právě odehraného kola čeká správce (čtěte Market a Vojtu) okamžik pravdy. S lehkým pocitem strachu otevíráme konečnou pyramidu a začínáme zjišťovat, kolik skupin a hráčů máme v nerozhodném stavu. Po chvíli pak sumírujeme, jestli stihneme oběd nebo se nedočkáme ani večeře.

Dnes jsem byla opravdu nervózní (čekala mě rodinná oslava, na kterou by byl příchod po 18. hodině poněkud nešťastný).
A hleďme ono nic. V kategorii neodehrané zápasy se blýskalo číslo 0. Oddechla jsem si poprvé. Projíždím pyramidu a nestačím se divit. Od první mistrovské až po poslední nadšeneckou, všechny skupinu s čistě obsazenými pozicemi. Až na jeden případ jste si své konečné pozice a umístění rozdělili úplně sami. Oddechla jsem si tak i podruhé. Výsledkem byl rekord v losovacím mezičase :) a výborný sváteční oběd. Tak díky všem! :)

Teď hoďme oko na Vaše sportovní výkony. V řadách přeborníků se to hemží hráčskými esy. Alespoň, co se říjnových výsledků týče.

Pavel Brynda si s velkým přehledem pohlídal postupovou pozici. Jediný hráč, který mu narušil jeho spanilou jízdu, byl Marek Holuša, který Pavlovi spustil jediný set. Dalším přebornickým borcem je Marcel Dehner, který svým kolegům nechal vždy symbolicky jen jeden set. Posouvá se tak do první přebornické skupiny s nákupem 4 výhry a žádná prohra.

Ostrostřelkyně Sandra Jüttnerová rozstřílela soupeře a bez mrknutí oka všem nadělila výprask 3:0. Klobouk dolů a jen tak dále!

Honza Kutěj pasoval v tomto kole Fredyho Šrámka na muže se železným okem. Ten při dohrávce vzájemného zápasu schytal jednu přesnou oční ránu. Fredy ukázal, jaký je bojovník a po pár dnech už zase proháněl soupeře na kurtu. Škoda jen té pirátské pásky, na kterou jsme se tak těšili! :D

Po dlouhých 5-ti sezónách opouští řady nejvěrnějších členů naší ligy Jirka Žváček. Loučí se se ctí z velmi pěkného 2. místa v přebornické skupině 2B. Přejeme mu hodně zdaru a úspěchů v novém bydlišti. A vždy ho rádi uvidíme na návštěvě na našich ostravských kurtech! :)

Konečně se začala hýbat další spící kobra. Sebastian Wolf, po velmi vlažném zápasovém tempu během uplynulých dvou kol, sáhl po soupeřích z vyšších řad. Volbou Divoké karty tak těsně utekl z administrátorské hrobníkovy lopaty. Po neodehrání žádného zápasu ve dvou po sobě jdoucích kolech totiž následuje automatické vyřazení z ligy! Uvidíme, jestli jeho volba nové hráčské osady nebyla až příliš odvážná. Seboš totiž provedl doslova katapultáž ze samotného dna až na úplný vrchol pyramidy! Jste zvědavi, jak to dopadne? My také!

Blížíme se k závěru a já tak už jen připomínám datum 7.11.2015, které je spojeno s druhým kolem turnaje D-Tour SC FAJNE. Soupiska je naditá jako portmonka Petra Kellnera, tak neváhejte a dojděte nasát pravou squashovou atmosféru!

V neposlední řadě nezapomeňte zkouknout dnešní losovačku. Nachystány jsou milé ceny pro 2 výherce!

Pohodový listopad přeje,

Market Badalová

Komentáře (4)

8e01490b2e953ec8ef82c3cfd582f28e7632a8aa_small

Ujfaluši Marcel Neděle 01. Listopad 2015 21:44

Hoja, v 1A je o hrace vic nez v 1B (tj.pro kazdeho z 6-i clenne skupiny moznost ziskat o 10 bodu vic). Byl to fakt dobry napad? I vzhledem k tomu ze rozdil mezi 1. a 4. mistem v zebricku je aktualne 8 bodu to neni recnicka otazka.

Bc0cb1a86fd4a0bc54163201e5b17881394f083c_small

Wrona Tomáš Pondělí 02. Listopad 2015 18:48

Proč byl vymazán Alešův komentář? DK do Mistrů 1 by neměla být povolena, hráč by si měl tuto skupinu vybojovat a zasloužit...

54c90d971ac0f69ce38d64fe5955ea2af2664272_small

Kubíček Aleš Úterý 03. Listopad 2015 11:18

Po dohodě se správcem ligy :-) Podněty berou na vědomí.


K přídání komentáře musíte být přihlášen.