11.2.2016 žádné komentáře
Fa2af39d65228629286ae4b9eb12a3345d31d96b_medium
Co se děje i neděje.

Co jsme si užili a na co se těšit.

Kdo, co a jak.. :)
Drazí rakeťáci!

Přehoupnutí do druhé půli proběhlo hladce. Je na čase se letmo rozhlédnout, co se kde šustlo.

Jako první zabrouzdáme do aktuální pyramidy. Zjistíme, že většina hráčů se stále zarytě drží svého trendu a šetří síly na zápasy do druhé půli hracího kola.

Ti, co neponechávají nic náhodě, již zapisují první skalpy. Jako raketa do svých zápasů vlétl nováček Robin Šír. Předvádí zatím velice suverénní výkon a vypadá to, že se volbou Divoké karty neminul. Pěkně zostra se do toho dalo také osazenstvo druhé přebornické skupiny. Pánové se nešetří a jejich zápasy překypují napětím. Dokladem jsou třeba komentáře utkání začínající „Mě chtěl v posledním setu málem zabít…“. Snad se všichni dožijí konce kola ve zdraví! :)

Jen málokdo, alespoň jednou týdně, nezašvidrá na aktuální stav celkového žebříčku. Při snaze vyhledání nějakého do oka bijícího úniku/propadu, jsem shledala, že žádný takový není. Celým žebříčkem vládnou velmi těsné ba až nulové bodové rozestupy. Za největší zub tedy můžeme považovat rozdíl 36 bodů v horní části žebříčku mezi v pořad 6. Michalem Kubíčkem a 7. Petrem Šimečkem. Přes lehce ošulené zápasové tempo v posledních dvou kolech, mezi dámami sále vévodí Verča Badalová. Je třeba být na pozoru, v závěsu má totiž rozjetou Janu Kovaříkovou. Velmi pěknou vizitku své „kategorii“ dělá Martin Vaněk, lídr hráčů věku nad 40 let, okupuje 9.příčku v top desítce!

V minulém týdnu jsme si mohli dopřát řádné dávky squashového turnajování. Máme za sebou 4. kolo gentlemanské série AUTOCONT MASTERS CUP a také parádní souboje v rámci dalšího, celkově již 3. Kola, seriálu D-Tour SC FAJNE. Komu unikl výsledkový servis, doporučuji spustit vydatné (nejen)video reportáže našeho tradičního dua Dobroš / David. :)

Zapomenout nesmíme na události, které nás teprve čekají a neminou!

O víkendu nadcházejícího týdne (tj. 20.-21.2), můžeme vyrazit do haly sportovního centra FAJNE. Své výkony zde budou předvádět členové týmů v rámci utkání ligových družstev. Na programu jsou: 20.2. Sobota - 2.a 3. liga muži 21.2.Neděle - 1.liga ženy. Každá tleskající ruka a vřískající hlasivka vítána! :)

A na závěr AKCE, kterou máte již jistě zaznačenu ve svých kalendářích. Společný poker turnájek pro hráče jak squashové, tak benďasové ligy! Pro sklerosy připomínám pátek 18.3. 20.00. Nutno nahlásit účast na správcovský mail. Hazardem nepolíbení (já tam patřím též) nezoufají. Ví totiž, že dorazí na 19.00, protože je pro ně nachystána průvodní „školička“, kde zjistí co a jak. A potom to všem těm rádoby mazákům natřeme! ;)

Konec hlášení!

Loučím se s přáním příjemného čtvrtečního odpoledne!

Market Badalová

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.