1.10.2015 1 komentář
09d09f2511f1df74f1776a3ed0dd29cd1c1064e7_medium
Rozlosování 2. kola

Zajímavosti z dění na zářijových kurtech.

Hrát nebo nehrát ?! NEB PROČ NE SKREČ!

Slosování výherců skupin 1.kola! - ZDE

Milí squashisté, milé squashistky!

Listí se nám krásně zbarvilo do podzimních tónů, zima začíná netrpělivě poťukávat na dveře a před Vámi je 31 dnů právě rozlosovaného říjnového kola. Pojďme se letem světem podívat, co se dělo na kurtech během září (a nejen tam :) ).

Velkou radost máme z Vašeho hojného zájmu o nový seriál turnajů D-Tour SC FAJNE, který se parádně rozjel ihned od prvního kola! Jubilejně prvním vítězem se stal Vojtěch Babišta. Gratulace! A jak se říká „kdo zaváhá nehraje“. Následující 2. kolo, obohacené o novou krev polských kolegů z Bialsko Biale, nám již nyní hlásí téměř úplně plny full-house! Takto obsazené turnaje je krása a radost pořádat! Už dnes se těšíme na sobotu 7.listopadu.

Spíše než radost nám naopak lehce vrásků přidalo skóre poměru odehraných zápasů k těm skrečovaným. Abychom nemluvili jen ve vzdušných představách, děsivá realita za září byla 190odehraných/70skrečí! Pevně věřím, že v říjnu nám spravíte náladu, abychom si mohli povídat o opravdových výsledcích – těch s potem, úsilím a emocemi.

Nešvar neodehraných zápasů, bohužel, odnesli i ti z Vás, kteří hrát chtějí! V Přebornické skupině 1A tak kolegové podsekli větev pod chudákem Pavlem Bryndou. Ten, přestože odehrál nejvíce zápasů z celé skupiny tj.2 (očividně maximum, co daná skupina nabídla), ve skupině zůstal a byl přeskočen soupeři, kterým dopomohli k výsledku vítězství z jednostranných skrečí.

Tento přístup kazí hru nejen Vám „mazákům“, kteří nad jedním slabším kolem možná mávnete rukou, koho ale určitě nepotěší, jsou hráči noví. Je velmi smutné, když se s radostí a chutí přidáte, v očekávání máte spoustu parádních sportovních zážitků a místo toho trčíte na kurtu sám, když ani třetí soupeř nedorazil na smluvený zápas.

Tímto vyjadřuji „nováčkům“ lítost a pevně věřím, že s Vaší pomocí, si v říjnu napraví chuť! ;)

Opakem a hráčem, který si vyslouží velkou poklonu, je Antonín Štefánek, který za celou loňskou sezónu nezadal ani jednu vlastní skreč zápasu. Očividně na sobě tvrdě maká a jeho zapálení mu přináší sladké ovoce. Antonínovi se podařilo předvést naprosto ukázkový postup z příček nejnižších až k těm pod úplným vrcholem. Říjnové kolo si zahraje premiérově v 3. Přebornické skupině! Koho zajímá, jak to dělá… mrknětě na jeho motto v hráčském profilu! :)

Spanilou jízdu předvedl také Zdeněk Žák, který po velkém boji v závěrečných minutách posledního hracího dne udolal Martina Grigara a zajistil si tak postup do Mistrovské skupiny. Gratulace!

Určitě nepřehlédněte záznam z losovačky. Koho vylovila pomocná ruka tentokrát? "ČEKUJTE TU"

V neposlední řadě stojí za zmínku staro-nová posila v 1.Přebornické skupině. Po opravdu krátké pauze se do této skupiny přidá, ke svému stájovému kolegovi Marku Holušovi, ostřílený borec Milan Hamřík.

S touto bombou se s Vámi loučím a přeji úspěch do dalších soubojů!

Market Badalová

Komentáře (1)


K přídání komentáře musíte být přihlášen.