sportovní centrum FAJNE 1.4.2017 250 Kč 28.01.2017 23:00 - 31.03.2017 18:00 10/24
5632870691ce6ecffe2d9fcdbfc0213b73a9f072_medium
Zbrusu nový seriál JUNIOR turnajů !

1. DUBEN 2017

Otevřený pro všechny juniorské hráče (0-23 let)

Hráči získají body do oficiálního žebříčku ČASQ!!

Záznam finálového zápasu ZDE

Pavlusová nenechala nikoho na pochybách.

Je za námi 4. kolo D-Tour junior.
Nesešli jsme se v příliš hojném počtu, ale i tak bylo o zábavu a squash postaráno.
11 juniorských hráčů Ostrava squash klubu se utkali ve slosovaných skupinách a postupně se probojovávali přes pavouka až do posledního umístění.

Osmifinále
V osmifinále se pěkně předvedli naši dva jediní benjaminci, kdy sice prohráli se zkušenějšími hráči, ale i tak to byly krásné zápasy. Ve své kategorii se na druhém místě umístila Olga Oprchalová a na prvním Nikča Kubíčková.

Čtvrtfinále
Do nejlepších 8 hráčů se podle mých očekávání dostali opravdu ti nejlepší, jak naši závodní hráči Klára Turčínková nebo Patrik Závacký, tak i hráči, kteří se squashem teprve začínají, jako například Kryštof Kratochvíl nebo Zuzana Kovalská.

Semifinálové zápasy
První semifinálový zápas se začal v krásném čase 16:50, kde Cedric Berger s přehledem porazil Matěje Černého, a tím si otevřel dveře do finálového utkání.
Druhé semifinále jsem hrála já s mým každotýdenním spoluhráčem na tréninku, Vítkem Števankem, kterého jsem porazila, a ten si poté vybojoval krásný třetí post.

Finálový zápas – Kateřina Pavlusová VS. Cedric Berger
Na dlouhé výměny nebyl čas. Oba dva jsme chtěli vyhrát balíčky sladkých jahod co nejrychleji, a tak po odehraných dvou setech jsme stáli na stupních vítězů se sladkou odměnou v ruce, se spokojeností na tváři a s trochu lepším koncem pro mě.
Poslední kolo v seriálu turnajů D-Tour Junior se hraje 13. května. Tak neváhej a přidej se k nám!