sportovní centrum FAJNE 28.1.2017 300 Kč 19.11.2016 23:00 - 28.01.2017 18:00 7/40
62fe86db1e08161bba28b0af312cdd26a8f70839_medium
3. kolo seriálu Déčkových turnajů!

28. LEDEN 2017

Hráči získají body do oficiálního žebříčku ČASQ!!

Foto z turnaje ZDE

Termín oficiální republikové ligy družstev a viry ve vzduchy zdecimovaly startovní pole na minimum.
Nechybělo mnoho a každý hráč mohl mít jeden kurt pro sebe.

7. místo
Radek Milota zkoušel kolik mu toho zkušenější squashisté dovolí. Do příště zapracuje na hře v zadní části kurtu a nůže se těšit na lepší výsledek.

6. místo
Jarda Křibek přišel uloupit body do oficiálního republikového žebříčku, aby se mohl zúčastnit nadcházejícího MČR MASTERS. Na příští turnaj se příjde pochlubit s pohárem!

5. místo
Tomáš Střondala mohl v průběhu turnaje pomýšlet na stupně vítězů, nakonec to nevyšlo. Tomáš zvládnul i páteční turnaj AC MASTERS Cup a v sobotu odpoledne ještě zvládl voleybalový zápas. Respekt!

4. místo
Robin Šír skončil bramborový, nicméně splnil se mu jeho sen a zahrál si s Verčou Badalovou!

3. místo
Martin Suchý s přehledem porazil koho měl porazit a prohrál s kým měl prohrát :)

2. místo
Veronika Badalová sehrála rozhodující utkání s Pavlem Hořínkem a na vítězství to nestačilo. Prohrála dvakrát 11:9

1. místo
Pavel Hořínek si evidentně potřeboval spravit chuť po pátečním střibru na turnaji AC MASTERS Cup. Nic neponechal náhodě a získal nejvyšší price money i pódiové umístění.