Listopad |
Nadšenci 1B |
Sváková Denisa VS Filipčík Pavel |
2:3 |
9:11, 10:12, 11:7, 13:11, 8:11 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 3A |
Švrček Roman VS Trojková Lada |
Sc:Sc |
|
|
|
|
|
|
Listopad |
Mistři 1A |
Rohun Patrik VS Kočvara Jan |
3:0 |
11:5, 11:3, 11:7 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 3B |
Medek Pavel VS Ochonski Zdenek |
3:2 |
11:4, 4:11, 8:11, 11:7, 11:1 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 1B |
Ujfaluši Marcel VS Štěpař Jaroslav |
3:1 |
11:7, 8:11, 11:9, 11:5 |
1
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 2A |
Malečíková Jaroslava VS Samek Petr |
0:3 |
5:11, 6:11, 10:12 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 1B |
Klimša Ladislav VS Pešl Vladan |
0:3 |
8:11, 8:11, 8:11 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Mistři 1A |
Fleško Jaroslav VS Kočvara Jan |
3:0 |
11:5, 11:5, 11:6 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 1B |
Vavřička Karel VS Pešl Vladan |
3:0 |
11:5, 11:5, 11:5 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 4A |
Dlouhý Radim VS Kubíček Michal |
Sc:3 |
|
|
|
|
|
|
Listopad |
Mistři 2A |
Sládeček Pavel VS Sikora Radim |
3:1 |
11:8, 11:7, 10:12, 11:8 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Mistři 2A |
Sikora Radim VS Slunský Petr |
3:0 |
11:4, 11:5, 11:8 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 1A |
Krejčí Miroslav VS Fajnor Tomáš |
3:1 |
11:2, 11:3, 9:11, 11:7 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 2B |
Hřib Petr VS Wolf Sebastian |
1:3 |
3:11, 4:11, 13:11, 6:11 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Mistři 1A |
Šichnárek Jakub VS Fleško Jaroslav |
3:0 |
11:0, 11:3, 11:4 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 1A |
Drga Radim VS Rozsypal Jan |
3:0 |
11:6, 11:4, 11:9 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 2B |
Wolf Sebastian VS Farník Michal |
3:1 |
7:11, 11:7, 11:3, 11:9 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 4B |
Kocmanová Natálie VS Šimáčková Aneta |
3:1 |
11:8, 8:11, 11:7, 11:8 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 4B |
Šimáčková Aneta VS Krejčová Hana |
0:3 |
4:11, 8:11, 9:11 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 4B |
Gregořicová Petra VS Kocmanová Natálie |
3:0 |
11:5, 11:7, 11:8 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 4B |
Kocmanová Natálie VS Alvarezová Jana |
3:0 |
11:3, 11:5, 11:4 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 3A |
Medek Petr VS Kubínek David |
Sc:3 |
|
|
|
|
|
|
Listopad |
Nadšenci 1B |
Kmin DJ VS Štift David |
0:3 |
1:11, 3:11, 1:11 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Přeborníci 3A |
Děrgel Ivo VS Kubínek David |
0:3 |
5:11, 5:11, 5:11 |
|
|
|
|
|
Listopad |
Nadšenci 1B |
Filipčík Pavel VS Štift David |
3:1 |
11:4, 8:11, 11:6, 12:10 |
1
|
|
|
|
|