sportovní centrum FAJNE 4.6.2016 300 Kč 30.04.2016 23:00 - 03.06.2016 21:00 19/40
F8474384e188d6ad1d183de22a1aa0d52f28547c_medium
!Nalosováno!
FINÁLOVÉ KOLO
D-Tour SC FAJNE - 6. kolo
4.ČERVNA 2016
Seriál Déčkových turnajů!
Hráči získají body do oficiálního žebříčku ČASQ!!
Price money 3.000,-!!!
Celkový vítěz získá 5.000,-!!!!
Otevřený turnaj pro všechny hráče

přihlas se ZDE!

Reportáž z turnaje

Víkend přinesl poslední 6. díl oblíbeného seriálu turnajů D-TOUR SC FAJNE. Přečtěte si, jak si hráči vedli na jednom z posledních oficiálních turnajů končící sezóny.

Výsledky základních skupin
Na poslední chvíli se odhlásilo několik borců v čele s Martinem Dvořáčkem, což přimělo organizátory k drobným úpravám původních základních skupin. To vyvolalo spokojenost u nejednoho z hráčů. Markovi ubyl z cesty právě Dvořáček, Vaňkovi například Vláďa Jirka, kterého dostal jakoby za odměnu do skupiny Aleš Kubíček. Devatenáct bojeschopných borců bylo rozděleno do šesti skupin a mohlo se začít. Skupinami bez ztráty setu prošli Tom Hanzelka, Martin Vaněk, Marek Holuša, Roman Moravec a nakonec i Aleš Kubíček. Z prvního místa skupiny šel rovněž David Juráň, který si poradil s Michalem Kubíčkem v poměru 2:1 na sety. Největší bitvou základních skupin se stal souboj Romana Šuberta s Robinem Šírem. Nezastavitelný Roman, který už vystoupal pyramidou Ostravské squashové ligy do mistrovských skupin, odvrátil mečbol a urval zápas pro sebe. Nejmenovaný zdroj z Romanova nejbližšího okolí komentoval vývoj kariéry toho oblíbeného hráče slovy: „Legenda nastupuje“.

Osmifinálové zápasy
Všichni vítězové základních skupin si pohlídali postup. Ty doplnilo do čtvrtfinálové osmičky duo Vláďa Jirka a Michal Kubíček. Vláďa vyřadil Martina Němce, Michal zlepšujícího se Pavla Cigánka.

Čtvrtfinálová klání
Čtvrtfinále nabídlo velmi kvalitní squashové bitvy. Představili se v něm totiž výhradně hráči, kteří pravidelně hrají republikové turnaje či soutěže družstev. Vláďa Jirka narazil na Tomáše Hanzelku, který si pohlídal postup. V tradičním souboji Kubíčků se radoval Aleš. Mnohem vyrovnanější bitvy nabídly souboje Marka Holuši s třineckým Moravcem a Martina Vaňka s Juráněm. Rozuzlení velmi vyrovnaných zápasů přinesly až úplné koncovky třetích setů. Do semifinále prošli Vaněk s Moravcem.

Semifinále
Tomáš Hanzelka a Aleš Kubíček prokázali kvality a pohlídali si postup do finále bez ztráty setu. V souboji poražených semifinalistů zvítězil Martin Vaněk a obsadil třetí místo na turnaji.

Finále
Ve finále se utkali dva nejvýše nasazení hráči. Shodou okolností Tomáš Aleše tři roky trénoval a oba se velmi dobře znají. Po vítězstvích Vojty Babišty a Petra Kopeckého na předchozích dílech D-TOUR cítili šanci zajistit si tentokrát vítězství pro sebe. Hráči se domluvili, že budou hrát na tři vítězné. Od prvního míče bylo patrné, kdo tahá za delší konec. Tomáš přesnou nátlakovou hrou s minimem nevynucených chyb Aleše nepouštěl k jeho tradiční hře. I přes Alešovu snahu si Tomáš Hanzelka suverénním výkonem dokráčel k třísetovému vítězství.

Záznam Finálového zápasu

Konečné pořadí na 6. díle D-TOUR:
1. Tomáš Hanzelka 2. Aleš Kubíček 3. Martin Vaněk 4. Roman Moravec 5. David Juráň 6. Michal Kubíček 7. Marek Holuša 8. Vladimír Jirka 9. Martin Němec 10. Pavel Cigánek 11. Viktor Urban 12. Roman Šubert 13. Robin Šír 14. Lukáš Fiala 15. Jan Netolička 16. Milan Hamřík 17. Tomáš Jančar 18. Vojtěch Mohelník 19. Tomáš Střondala

Celkové pořadí D-TOUR
Pro prvních pět hráčů série, byly připraveny štědré odměny. Započítávaly se nejlepší čtyři výsledky. I proto drobně překvapila neúčast některých squashistů, kteří si vedli v předchozích dílech velmi slušně (např. Kopecký, Špánik, Dvořáček). To otevřelo možnosti dalším. První místo obsadil celkově Vojta Babišta, který vyhrál první čtyři díly D-TOUR. Druhý skončil Tomáš Hanzelka. Ten vyhrál poslední déčko a dvakrát bojoval neúspěšně ve finále. Třetí Aleš Kubíček hrál dvakrát finále a přidal dobré výsledky na ostatních dílech TOUR. Jako čtvrtý byl vyhlášen Martin Vaněk, který v rámci TOUR dvakrát stál na stupních vítězů. Kromě toho opět potvrdil, že je doslova žebříčkovým mágem. Prémii za páté místo bral ještě David Juráň, který byl během série na pódiu jedenkrát na 5. dílu D-TOUR, když porazil i Michala Provazníka.

Kde:
SC FAJNE (Ostrava - Poruba, Gen. Sochora 12)
Přihlášky:
Po odeslání přihlášky obdržíte pokyny k platbě.

Ceny:
1. místo 1.500,-Kč
2.místo 1.000,-Kč
3. místo 500,-Kč
V případě kdy bude příhlášeno méně než 20 hráčů, pricemoney budou poníženy o 50%

Kvalitní regenerace z rukou profesionála MASÁŽE - Petr Bradáč
Adrenalinové zážitky TANDEM PARAGLIDING

V průběhu Sezóny 2015/2016 bude odehráno 6 turnajů.