Avatars_small

Krystyn Jan

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2022/2023 9 1 5 8 11.11%
2021/2022 44 18 20 18 40.91%
2020/2021 7 3 1 3 42.86%
2019/2020 12 6 2 6 50.00%
Celkem: 72 28 28 35 38.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Krňávek Jan
Listopad Burian Tomáš
Listopad Žurková Lenka
Říjen Vašíček Petr Sc:Sc
Říjen Žurková Lenka Sc:Sc
Říjen Grygar Jiri 3:Sc
Říjen Hluchník Petr Sc:3
Říjen Krňávek Jan Sc:Sc
Září Burian Tomáš Sc:3
Září Sendžo Lukáš Sc:3
Září Střondala Tomáš Sc:3
Září Zrasták Robert Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Klimíček Igor Sc:Sc
Červenec - Srpen Moravec Mojmir Sc:Sc
Červenec - Srpen Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Červenec - Srpen Pískala Jan Sc:3
Červen Mikesková Adéla Sc:Sc
Červen Hluchník Petr 3:1
Červen Pískala Jan 0:3
Červen Fiala Lukáš 3:0
Květen Vítek Lukáš Sc:3
Květen Burian Tomáš Sc:3
Květen Gottvald Daniel Sc:3
Květen Švábek Ladislav Sc:3
Duben Hluchník Petr 3:0
Duben Sendžo Lukáš 3:0
Duben Moravec Mojmir 3:2
Duben Zrasták Robert 1:3
Březen Miskovic Stano 0:3
Březen Zrasták Robert 3:Sc
Březen Skacelik Adam 2:3
Březen Pískala Jan Sc:3
Únor Vlček Lukáš 3:0
Únor Mikesková Adéla 3:0
Únor Hamříková Jarmila 3:0
Únor Žurková Lenka 3:2
Leden Jančíková Marie Sc:3
Leden Tesař Martin Sc:3
Leden Žurková Lenka Sc:3 2
Leden Střondala Tomáš Sc:3
Prosinec Apl Roman 3:0
Prosinec Skacelik Adam 0:3
Prosinec Jeřábek Libor 3:2
Prosinec Pískala Jan Sc:Sc
Listopad Mikesková Adéla 3:Sc
Listopad Jeřábek Libor 0:3
Listopad Mitrenga Tomáš 3:Sc
Listopad Apl Roman 2:3
Říjen Pískala Jan Sc:Sc
Říjen Zvereaca Dmitrii Sc:3
Říjen Vítek Lukáš 1:3
Říjen Střondala Tomáš Sc:3
Září Fiala Lukáš 3:0
Září Zvereaca Dmitrii 3:0
Září Bělíčková Petra 3:Sc
Září Krejcha Martin 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Matyášek Marek Sc:Sc
Říjen Vítek Lukáš 3:0
Říjen Kokošek Michael Sc:Sc
Říjen Bystřičan Petr Sc:Sc
Září Pískala Jan 3:1
Září Vítek Lukáš 1:3
Září Spáčil David 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Lampa Tomáš Sc:Sc
Červenec - Srpen Kokošek Michael Sc:Sc
Červenec - Srpen Jeřábek Libor Sc:Sc
Červenec - Srpen Klimša Daniel Sc:Sc
Březen-Červen Osadnik Petr 3:1
Březen-Červen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Březen-Červen Skipalová Sabina 3:0
Březen-Červen Papayova Pavla 3:0
Únor Řeháček Petr Sc:3
Únor Malý Milan Sc:3
Únor Mikesková Adéla 3:Sc
Únor Bělíčková Petra 3:Sc