10f6912d558d020ac433107819bba37ac0a0a127_small

Ryšavý Filip

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 25 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 36 21 13 6 58.33%
2016/2017 34 16 16 5 47.06%
Celkem: 70 37 29 11 52.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Fiala Lukáš
Květen Dolkoš Dominik 3:Sc
Květen Bělíčková Petra
Květen Pernica David
Duben Lampa Tomáš 3:Sc
Duben Pácl Petr Sc:Sc
Duben Holubec Jaromír Sc:Sc
Duben Broda Kamil 0:3
Březen Spáčil David 3:1
Březen Nový Jan Sc:3
Březen Mohyla Emil Sc:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:2
Únor Lerch Ivan 3:Sc
Únor Bradáč Martin 1:3
Únor Lampa Tomáš 0:3
Únor Sikora Jiří 1:3
Leden Holubec Jaromír 1:3
Leden Mikesková Adéla 3:1
Leden Žák Igor 3:0
Leden Střondala Tomáš 3:1
Prosinec Malý Milan Sc:3
Prosinec Koprajda Michal 3:Sc
Prosinec Malečíková Jaroslava Sc:3
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc 3
Prosinec Vašíček Petr 3:Sc
Listopad Holub Petr 0:3
Listopad Pelech Michal 3:Sc
Listopad Balus Pavel 1:3
Listopad Jeřábek Libor 3:0
Říjen Mikesková Adéla 3:0
Říjen Bělíčková Petra 3:0
Říjen Langrová Pavlína 3:1
Říjen Bradáč Martin 3:2
Říjen Pelech Michal 1:3
Září Harastej Luboš 3:Sc
Září Kovaříková Jana 0:3
Září Pácl Petr 3:0
Září Bělíčková Petra 3:0
Září Jaššo Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Fiala Lukáš 3:1
Červenec/Srpen Weiss Marek 3:0
Červenec/Srpen Pavlusová Kateřina 1:3
Červenec/Srpen Langrová Pavlína 3:0
Červen Milota Radek 3:Sc
Červen Střondala Tomáš Sc:3
Červen Bradáč Martin 2:3
Červen Bělíčková Petra Sc:3
Květen Weiss Marek 0:3
Květen Peterková Andrea 3:0
Květen Vašíček Petr 3:0
Květen Vacková Klára 3:0
Duben Balus Pavel 1:3
Duben Nový Jan 0:3
Duben Lampa Tomáš 3:Sc
Duben Mach Vladimír 2:3
Duben Zrasták Robert 1:3
Březen Peterková Andrea 3:Sc
Březen Fiala Lukáš 3:1
Březen Jeřábek Libor 1:3
Únor Krejcha Martin 3:0
Únor Větrovský Lukáš 0:3
Únor Vašíček Petr 3:0
Leden Vitasek Petr 3:Sc
Leden Jeřábek Libor 1:3
Leden Malý Milan 3:0
Leden Střondala Tomáš 2:3
Prosinec Vašíček Petr Sc:Sc
Prosinec Krejcha Martin Sc:Sc
Prosinec Bělíčková Petra Sc:3 1
Prosinec Žák Igor 3:Sc
Listopad Pavlusová Kateřina 3:0
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Vitasek Petr 0:3