A067754511b819a60732eda6bb23cf525810f86e_small

Sikora Miroslav


Těšte se, budeme běhat ;-)

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň hráč 1.republikové ligy
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 120 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 44 43 1 0 97.73%
2017/2018 44 37 7 0 84.09%
2016/2017 45 37 8 0 82.22%
2015/2016 46 33 12 5 71.74%
2013/2014 25 21 4 0 84.00%
Celkem: 204 171 32 5 83.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Badalová Veronika 3:2
Červenec / Srpen Jirková Veronika 3:1
Červenec / Srpen Vojtovič Daniel 3:1
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:Sc
Červen Bartusek Jirka 3:1
Červen Taraba Róbert 3:0
Červen Vojtovič Daniel 3:1
Červen Kantor Martin 3:2
Květen Kučeja Václav 3:0
Květen Ciganek Pavel 3:0
Květen Jirka Vladimir 3:1
Květen Dominec Miroslav 3:0
Duben Dominec Miroslav 3:2
Duben Kubíček Michal 3:2
Duben Vojtovič Daniel 2:3
Duben Šeděnka Milan 3:2
Březen Ciganek Pavel 3:1
Březen Jašek Jakub 3:1
Březen Farník Michal 3:2
Březen Holík Pavel 3:1
Únor Vojtovič Daniel 3:1
Únor Rucký Daniel 3:0
Únor Jirka Vladimir 3:0
Únor Dominec Miroslav 3:1
Leden Jašek Jakub 3:2
Leden Dehner Marcel 3:0
Leden Holík Pavel 3:0
Leden Dominec Miroslav 3:0
Prosinec Ciganek Pavel 3:2
Prosinec Holík Pavel 3:0
Prosinec Vojtovič Daniel 3:0
Prosinec Šeděnka Milan 3:1
Listopad Mohelník Vojtěch 3:1
Listopad Vojtovič Daniel 3:Sc
Listopad Massignan Larry 3:1
Listopad Jirková Veronika 3:0
Říjen Ciganek Pavel 3:1
Říjen Massignan Larry 3:1
Říjen Bartusek Jirka 3:0
Říjen Jirka Vladimir 3:1
Září Ciganek Pavel 3:1
Září Jirka Vladimir 3:1
Září Jašek Jakub 3:1
Září Šimeček Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 1:3
Červenec / Srpen Jirka Vladimir 3:0
Červenec / Srpen Vojtovič Daniel 3:Sc
Červenec / Srpen David Martin 3:2
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Jirková Veronika 3:1
Červen Ciganek Pavel 3:1
Červen Vojtovič Daniel 3:1
Květen Massignan Larry 3:0
Květen Kantor Martin 3:0
Květen Ujfaluši Marcel 3:1
Květen Jirka Vladimir 3:2
Duben Wrona Tomáš 3:0
Duben Brodová Barbora 3:0
Duben Vojtovič Daniel 3:2
Duben David Martin 3:Sc
Březen Wrona Tomáš 3:0
Březen Mohelník Vojtěch 3:0
Březen Dominec Miroslav 3:1
Březen Jirka Vladimir 2:3
Únor Ujfaluši Marcel 3:0
Únor Stypa Kamil 3:Sc
Únor Hlisnikovský Petr 3:2
Únor Jašek Jakub 3:2
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Leden Holík Pavel 3:0
Leden Wrona Tomáš 3:Sc
Leden Ciganek Pavel 3:1
Prosinec Jirková Veronika 3:0
Prosinec David Martin 0:3
Prosinec Jirka Vladimir 1:3
Prosinec Šimeček Petr 3:1
Listopad Slavíček Jakub 3:2
Listopad Ujfaluši Marcel 2:3
Listopad Kubíček Michal 3:2
Listopad Badalová Veronika 3:1
Říjen Ciganek Pavel 3:0
Říjen Bartusek Jirka 3:Sc
Říjen Slavíček Jakub 2:3
Říjen Wrona Tomáš 3:Sc
Září Vojtovič Daniel 3:1
Září Kantor Martin 3:1
Září Wrona Tomáš 3:1
Září Holík Pavel 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Ciganek Pavel 3:0
Červenec/Srpen Ujfaluši Marcel 2:3
Červenec/Srpen Wrona Tomáš 1:3
Červenec/Srpen Holík Pavel 3:2
Červen Jirka Vladimir 3:2
Červen Macíček Michal 3:1
Červen Vojtovič Daniel 3:1
Červen Juráň David 2:3
Květen Vojtovič Daniel 0:3
Květen Holík Pavel 3:2
Květen Ujfaluši Marcel 3:2
Květen Jašek Jakub 3:1
Duben Ujfaluši Marcel 3:2
Duben Jirka Vladimir 3:1
Duben Wrona Tomáš 3:2
Duben Slavíček Jakub 3:0
Březen Vojtovič Daniel 3:1
Březen Wrona Tomáš 3:1
Březen Jašek Jakub 3:1
Březen Bartusek Jirka 3:2
Únor Ujfaluši Marcel 3:1
Únor Jašek Jakub 3:1
Únor Hamřík Milan 3:1
Únor Slavíček Jakub 3:1
Leden Hamřík Milan 3:2
Leden Jirka Vladimir 3:2
Leden Wrona Tomáš 3:Sc
Leden Bartusek Jirka 3:0
Prosinec Juráň David 0:3
Prosinec Bilík Jiří 3:Sc
Prosinec Vojtovič Daniel 3:2
Prosinec Kantor Martin 3:2
Listopad Wolf Sebastian 3:0
Listopad Tesař Martin 3:0
Listopad Ujfaluši Marcel 3:0
Listopad Vojtovič Daniel 3:1
Říjen Jašek Jakub 3:Sc
Říjen Urban Viktor 3:1
Říjen Badalová Veronika 3:1
Říjen Vaněk Martin 2:3
Říjen Vojtovič Daniel 2:3
Září Ujfaluši Marcel 3:2
Září Vaněk Martin 3:1
Září Juráň David 3:1 3
Září Kubíček Aleš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 3:1
Červenec / Srpen Badalová Veronika 3:1
Červenec / Srpen Urban Viktor 1:3
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:1
Červen Kučeja Václav 3:0
Červen Tesař Martin 3:0
Červen Jirka Vladimir 1:3
Červen Kubíček Aleš 3:1
Květen Šimeček Petr 0:3
Květen Kubíček Aleš 1:3 2
Květen Kubíček Michal 3:1
Květen Badalová Veronika 3:0
Duben Ujfaluši Marcel 3:1
Duben Urban Viktor 3:1 1
Duben Špánik Adam 3:1
Duben Juráň David 2:3 1
Březen Bartusek Jirka 3:0
Březen Bartosz Tomáš 3:0
Březen Wolf Sebastian 3:0
Březen Tesař Martin 3:0
Únor Kantor Martin Sc:3 1
Únor Urban Viktor Sc:3
Únor Kubíček Michal Sc:3
Únor Jirka Vladimir Sc:3
Leden Jirka Vladimir 1:3
Leden Hlisnikovský Petr 3:Sc
Leden Nesrsta Petr 3:0
Leden Kubíček Aleš 0:3
Leden Špánik Adam 3:1
Prosinec Šimeček Petr 3:2
Prosinec Holuša Marek Sc:Sc
Prosinec Wrona Tomáš 3:1
Prosinec Juráň David 3:2
Listopad Urban Viktor 3:2
Listopad Kubíček Aleš 3:1
Listopad Wrona Tomáš 3:2
Listopad Wolf Sebastian 3:1
Listopad Žák Zdeněk 3:0
Říjen Šimeček Petr 3:2
Říjen Badalová Veronika 3:0 2
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Jašek Jakub 3:1
Září Badalová Veronika 3:0
Září Hlisnikovský Petr 3:1
Září Wrona Tomáš 3:Sc
Září Kubíček Michal 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Juráň David 2:3
Červen Wrona Tomáš 3:Sc 1
Červen Vojtovič Daniel 3:2
Červen Štěpař Jaroslav 1:3
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Štěpař Jaroslav 3:1
Květen Kubíček Aleš 3:Sc
Květen Vojtovič Daniel 3:2
Květen Wrona Tomáš 3:2
Květen Richtár Dušan 2:3
Duben Juráň David 3:2 2
Duben Kubíček Aleš 3:0
Duben Vojtovič Daniel 3:1 2
Duben Wrona Tomáš 3:2
Duben Ujfaluši Marcel 3:2
Březen Hlisnikovský Petr 3:0
Březen Hošek Pavel 3:1
Březen Němec Martin 3:1
Březen Holuša Marek 3:0 2
Březen Kubíček Aleš 3:2
Únor Riger Stanislav 3:0
Únor Fabián Dalibor 3:Sc
Únor Richtár Dušan 3:0
Únor Bartosz Tomáš 3:1
Únor Šimeček Petr 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání