Avatars_small

Žurková Lenka


:-)

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví žena
Věk 38 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 15 8 7 0 53.33%
2017/2018 48 10 33 12 20.83%
2016/2017 22 5 12 5 22.73%
Celkem: 85 23 52 17 27.06%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Jančíková Marie
Prosinec Šandová (Myšková) Hana
Prosinec Vlček Lukáš 3:0
Prosinec Jeřábek Libor
Listopad Pácl Petr 3:1
Listopad Řeháček Petr 1:3
Listopad Šesták Lukáš 3:Sc 2
Listopad Jančíková Marie 3:0
Listopad Malečíková Jaroslava 1:3
Říjen Vašíček Petr 3:1
Říjen Mikesková Adéla 2:3
Říjen Vlček Lukáš 3:1
Říjen Žák Igor 0:3
Říjen Pácl Petr 3:2
Září Vlček Vojtěch 0:3
Září Švidrnoch Marek 0:3
Září Spáčil David 0:3
Září Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Dolkoš Dominik 3:Sc
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Červenec / Srpen Vlček Lukáš 3:0
Červenec / Srpen Broda Kamil 3:Sc
Červenec / Srpen Štěpnička Jan 0:3
Červen Krejcha Martin 0:3
Červen Spáčil David Sc:3
Červen Holubec Jaromír 0:3
Červen Tesař Petr 3:Sc
Květen Martinková Terezie 1:3
Květen Štěpnička Jan 0:3
Květen Lerch Ivan 3:Sc
Duben Malý Milan Sc:Sc
Duben Pernica David 0:3
Duben Spáčil David 1:3
Duben Tesař Petr Sc:Sc
Duben Vlček Lukáš 3:0
Březen Mikesková Adéla 0:3
Březen Škapa Jiří Sc:Sc
Březen Langrová Pavlína Sc:3
Březen Střondala Tomáš Sc:3
Únor Fiala Lukáš 3:Sc
Únor Nový Jan Sc:3
Únor Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Únor Vašíček Petr Sc:3
Leden Langrová Pavlína 0:3
Leden Bělíčková Petra 0:3
Leden Pelech Michal 0:3
Prosinec Krejcha Martin 0:3
Prosinec Lampa Tomáš 1:3
Prosinec Fiala Lukáš Sc:Sc
Prosinec Kvasnička Václav 0:3
Prosinec Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Bělíčková Petra 3:1
Listopad Čechák Vojtěch 0:3
Listopad Demian Matúš 0:3
Listopad Peterková Andrea 0:3
Listopad Tesař Petr 3:1
Říjen Větrovský Lukáš 0:3
Říjen Apl Roman 0:3
Říjen Lampa Tomáš 0:3
Říjen Malečíková Jaroslava 0:3
Říjen Fiala Lukáš 0:3
Září Mikesková Adéla 2:3
Září Fiala Lukáš Sc:3
Září Malý Milan Sc:Sc
Září Massignan Larry 0:3
Září Koprajda Michal 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bělíčková Petra Sc:Sc
Červenec/Srpen Lampa Tomáš 0:3
Červenec/Srpen Žák Igor 0:3
Červenec/Srpen Jeřábek Libor 2:3
Červen Pácl Petr Sc:Sc
Červen Malý Milan Sc:Sc
Červen Krejcha Martin 0:3
Červen Peterková Andrea Sc:Sc
Červen Langrová Pavlína Sc:Sc
Květen Jeřábek Libor 1:3
Květen Žák Igor 3:Sc
Květen Milota Radek 3:Sc
Květen Sikora Jiří 0:3
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Vacková Klára 3:0
Duben Vašíček Petr 2:3
Duben Hýža David 0:3
Duben Malý Milan 1:3
Březen Nový Jan 0:3
Březen Bělíčková Petra 3:Sc
Březen Vašíček Petr 3:0
Březen Milota Radek 1:3