C8678fbc62c400fb9c22ebf7b1665ddc65c7755d_small

Čechák Vojtěch


Víkendy záleží dle dalšího programu :-)

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 33 19 14 0 57.58%
2017/2018 33 14 19 6 42.42%
2015/2016 4 2 2 1 50.00%
Celkem: 70 35 35 7 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rechtoris David
Červenec / Srpen Vičan Petr 1:3
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 1:3
Červenec / Srpen Střondala Tomáš
Červen Hýža David 1:3
Červen Grochal Petr 0:3
Červen Bajgar Václav 0:3
Červen Krejčí Miroslav 0:3
Květen Žák Igor 3:0
Květen Hanusek Jaroslav 2:3
Květen Rechtoris David 3:0
Květen Malý Milan 3:0
Duben Sikora Jiří 3:2
Duben Weiss Marek 1:3
Duben Lampa Tomáš 3:1
Duben Kvasnička Václav 0:3
Březen Štěpnička Jan 3:Sc
Březen Vlček Lukáš 3:0
Březen Žurková Lenka 3:0
Březen Zvereaca Dmitrii 3:Sc 1
Únor Vičan Petr 3:1
Únor Poloch Martin 0:3
Únor Grochal Petr 1:3
Únor Apl Roman 2:3
Leden Malý Milan 3:1
Leden Lampa Tomáš 2:3
Leden Nový Jan 3:Sc
Leden Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Pácl Petr 3:0
Prosinec Ludvík Pavel 3:Sc
Prosinec Krejčí Roman 3:0
Listopad Malý Milan 3:2
Listopad Vašíček Petr 3:Sc
Listopad Jeřábek Libor 3:2
Listopad Rechtoris David 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Malečíková Jaroslava Sc:3
Květen Langrová Pavlína Sc:3
Květen Broda Kamil 3:Sc
Květen Pelech Michal Sc:3
Duben Nový Jan Sc:3
Duben Apl Roman 3:Sc
Duben Malečíková Jaroslava Sc:3
Duben Střondala Tomáš 2:3
Březen Rechtoris David 3:Sc
Březen Weiss Marek 1:3
Březen Malý Milan 2:3
Březen Pácl Petr 3:2
Únor Holubec Jaromír Sc:3
Únor Broda Kamil 1:3
Únor Langrová Pavlína 3:1
Únor Weiss Marek 3:2
Leden Vašíček Petr 3:Sc
Leden Rechtoris David 0:3
Leden Sikora Jiří 0:3
Leden Weiss Marek 1:3
Prosinec Mrňka Michal 0:3
Prosinec Bradáč Martin 0:3
Prosinec Langrová Pavlína 3:1
Prosinec Rechtoris David 1:3
Listopad Peterková Andrea 3:0
Listopad Žurková Lenka 3:0
Listopad Bělíčková Petra 3:0
Listopad Tesař Petr 3:0
Listopad Demian Matúš 3:1
Říjen Harastej Luboš 3:Sc
Říjen David Martin 0:3
Říjen Rucký Daniel 0:3 1
Říjen Mrňka Michal 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Žák Igor Sc:3
Listopad Čada Josef 1:3
Listopad Netolička Jan 3:Sc
Listopad Weber Michal 3:Sc