6728cf25581862aedd07107016c3fb106ec38269_small

Kutěj Honza

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 26 9 17 9 34.62%
2016/2017 42 14 28 6 33.33%
2015/2016 45 25 20 0 55.56%
2014/2015 40 19 21 8 47.50%
Celkem: 153 67 86 23 43.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Pospisil Vladimir Sc:3
Únor Štefánek Antonín Sc:3
Únor Grochal Petr Sc:3 2
Únor Tesař Martin Sc:3
Leden Ludvík Pavel 3:Sc 1
Leden Lerch Ivan 3:Sc 1
Leden Hýža David 3:0 2
Leden Rucký Daniel 1:3 2
Prosinec Filipčík Pavel 2:3
Prosinec Taraba Róbert 2:3 1
Prosinec Riger Břetislav 3:Sc 1
Prosinec Farník Michal 1:3 2
Prosinec Krejčí Miroslav 0:3 1
Listopad Ludvík Pavel 3:1 1
Listopad Grochal Petr 3:2 2
Listopad Kazík Viťa 1:3 1
Listopad Jüttnerová Sandra Sc:3 1
Listopad Šeděnka Milan 1:3 1
Říjen Riger Břetislav 1:3 2
Říjen Bartosz Tomáš 3:Sc
Říjen Hanusek Jaroslav 3:2 1
Říjen Broda Kamil 3:2 2
Září Riger Břetislav Sc:3
Září Filipčík Pavel Sc:3
Září Grochal Petr Sc:3 1
Září Lerch Ivan Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Riger Břetislav 0:3 2
Červenec / Srpen Andiel Josef 1:3 1
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 0:3 1
Červenec / Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červen Nesrsta Petr 3:1 2
Červen Hvolka Tomáš 1:3 2
Červen Uhlíř Adam 3:2
Červen Štefánek Antonín 1:3 2
Květen Mohyla Emil 3:1 1
Květen Dehner Marcel 1:3 1
Květen Grochal Petr 3:1 1
Květen Bystroň Jan 3:0 1
Duben Kašpar Luděk 3:1 2
Duben Mach Vladimír 3:2 1
Duben Uhlíř Adam 2:3 2
Duben Lasoň Jaroslav 3:0 2
Březen Grochal Petr 2:3 1
Březen Bystroň Jan 2:3 1
Březen Kučeja Václav 0:3 2
Březen Hamřík Milan 3:Sc
Únor Krupník Lukáš 3:1 3
Únor Riger Břetislav 3:0 1
Únor Filipčík Pavel 1:3 1
Únor Hvolka Tomáš 2:3 1
Leden Grigar Martin 2:3 1
Leden Bystroň Jan 3:0 1
Leden Grochal Petr 2:3 3
Leden Brynda Pavel 0:3 2
Prosinec Šubert Roman 3:2 1
Prosinec Hýža David 3:0 2
Prosinec Klimíček Igor 1:3 2
Prosinec Dehner Marcel 2:3 2
Prosinec Apl Roman 3:2 1
Listopad Vrága Lukáš 3:1 1
Listopad Uhlíř Adam 3:1 1
Listopad Bystřičan Jiří 3:2 2
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0 1
Říjen Žváček Jiří 1:3 3
Říjen Šrámek Fredy 3:2 1
Říjen Riger Břetislav 1:3 1
Říjen Hvolka Tomáš 2:3 2
Září Lasoň Jaroslav 3:0
Září Holubec Jaromír 3:Sc
Září Uhlíř Adam 3:1
Září Balus Pavel 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Balus Pavel Sc:3
Červen Rechtoris David Sc:3
Červen Sikora Jiří Sc:3
Červen Střondala Tomáš Sc:3
Květen Richtár Dušan Sc:3
Květen Grochal Petr Sc:3
Květen Bystřičan Jiří Sc:3
Květen Šubert Roman Sc:3
Duben Raška Petr 0:3
Duben Mohyla Emil 2:3
Duben Bystroň Jan 2:3
Duben Švidrnoch Marek 3:Sc
Březen Krišica Petr 2:3
Březen Kratochvíl Michal 3:0
Březen Juránek Filip 3:Sc
Březen Zrasták Robert 3:2
Únor Kučeja Václav 1:3
Únor Bystroň Jan 3:1
Únor Zrasták Robert 2:3
Únor Žák Zdeněk 2:3
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Šrámek Fredy 3:Sc
Leden Bystřičan Jiří 3:2
Leden Vrága Lukáš 3:1
Prosinec Juránek Filip 0:3
Prosinec Kašpar Luděk 1:3
Prosinec Žák Zdeněk 0:3
Prosinec Dehner Marcel 3:2
Listopad Vrága Lukáš 1:3
Listopad Balus Pavel 3:0
Listopad Holubec Jaromír 3:Sc
Listopad Apl Roman 1:3
Říjen Sikora Jiří 3:0
Říjen Hamříková Jarmila 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Lasoň Jaroslav 3:0
Září Kozelský Michal 3:Sc
Září Žák Zdeněk 1:3
Září Milota Radek 3:Sc
Září Hýža David 3:1