55768dc798dbacc00ec6153d73910b139c8059f6_small

Holík Pavel

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 47 let
Úroveň hráč 2.republikové ligy
Zkušenosti hraji více než 20 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 35 30 5 0 85.71%
2022/2023 45 27 18 8 60.00%
2021/2022 41 21 18 6 51.22%
2020/2021 8 3 1 4 37.50%
2019/2020 32 12 20 13 37.50%
2018/2019 44 22 22 6 50.00%
2017/2018 45 21 23 8 46.67%
2016/2017 44 23 20 2 52.27%
2015/2016 44 25 18 3 56.82%
2014/2015 33 22 11 3 66.67%
Celkem: 371 206 156 53 55.53%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Dvořák Michal 3:1
Květen Vojtovič Daniel 3:Sc
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Dehner Marcel
Duben Miskovic Stano 3:1
Duben Jašek Jakub 3:1
Duben Duda Jiří 3:1
Duben Stupka Lukáš 3:1
Březen Dehner Marcel 3:0
Březen Šeděnka Milan 3:Sc
Březen Ujfaluši Marcel 1:3
Březen Miskovic Stano 3:0
Únor Duda Jiří 3:0
Únor Jančíková Marie 3:2 2
Únor Dehner Marcel 3:0
Únor Dvořák Michal 3:0
Leden Šeděnka Milan 3:0
Leden Dvořák Michal 3:1
Leden Ujfaluši Marcel 2:3
Leden Miskovic Stano 3:1
Prosinec Dědek Jiří 3:1
Prosinec Miskovic Stano 3:1
Prosinec Ujfaluši Marcel 2:3
Prosinec Pavliska Viktor 3:0
Listopad Fabián Dalibor 3:1
Listopad Filipčík Pavel 3:1
Listopad Bajgar Václav 3:Sc
Listopad Kučeja Václav 3:0
Říjen Miskovic Stano 3:0
Říjen Duda Jiří 3:1
Říjen Dehner Marcel 3:0
Říjen Fabián Dalibor 3:1
Září Hamřík Milan 3:0
Září Sendžo Lukáš 3:0
Září Dědek Jiří 3:1
Září Šeděnka Milan 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec + Srpen Poloch Martin 3:1
Červenec + Srpen Šeděnka Milan 3:1
Červenec + Srpen Jančíková Marie 3:1 1
Červenec + Srpen Holubec Jaromír 3:Sc
Červen Vítek Lukáš Sc:3
Červen Poloch Martin Sc:3
Červen Jašek Jakub Sc:3
Červen Pískala Jan Sc:3
Květen Jašek Jakub 3:0
Květen Kučeja Václav Sc:3
Květen Bartusek Jirka 3:1
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Štefánek Antonín 3:0
Duben Fabián Dalibor 3:Sc
Duben Hanusek Jaroslav 3:1
Duben Mach Vladimír 3:0
Březen Štěpař Jaroslav 0:3
Březen Klimíček Igor 0:3
Březen Fabián Dalibor 3:Sc
Březen Jašek Jakub 0:3
Únor Weiss Marek 3:1
Únor Kučeja Václav 3:2
Únor Tesař Martin 3:Sc
Únor Bartusek Jirka 2:3
Leden Štěpař Jaroslav 1:3
Leden Štefánek Antonín 3:1
Leden Jašek Jakub 3:1
Leden Ujfaluši Marcel Sc:3
Prosinec Lerch Ivan 3:0
Prosinec Šeděnka Milan 3:Sc
Prosinec Vojtovič Daniel 3:Sc
Prosinec Filipčík Pavel 3:0
Listopad Jašek Jakub 2:3
Listopad Šeděnka Milan 3:2
Listopad Rucký Daniel 1:3
Listopad Štěpař Jaroslav 1:3
Říjen Filipčík Pavel 3:1
Říjen Hulík Radim 3:0
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Bartusek Jirka 3:1
Říjen Fabián Dalibor 3:0
Září Dehner Marcel 3:0
Září Šeděnka Milan 2:3
Září Kučeja Václav Sc:3
Září Bystřičan Jiří Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Ciganek Pavel Sc:Sc
Červenec - Srpen Dehner Marcel 2:3
Červenec - Srpen Štěpař Jaroslav 1:3
Červenec - Srpen Bartusek Jirka Sc:Sc
Červen Štěpař Jaroslav 0:3
Červen Ciganek Pavel 1:3
Červen Vojtovič Daniel 3:0
Červen Miskovic Stano 3:0
Květen Hamřík Milan 3:0
Květen Jašek Jakub 3:1
Květen Weiss Marek 3:0
Květen Holubec Jaromír 3:0
Duben Vojtovič Daniel Sc:3
Duben Hamřík Milan Sc:3
Duben Kučeja Václav Sc:3
Duben Ciganek Pavel Sc:3
Březen Hulík Radim 3:0
Březen Bajgar Václav 3:2
Březen Hamřík Milan 3:1
Březen Švábek Ladislav 3:0
Únor Rucký Daniel 3:1
Únor Ciganek Pavel 1:3
Únor Kantor Martin 1:3
Únor Vojtovič Daniel 0:3
Leden Ciganek Pavel 1:3
Leden Rucký Daniel 2:3
Leden Vojtovič Daniel 1:3
Leden Jašek Jakub 3:Sc
Prosinec Kantor Martin 2:3
Prosinec Štěpař Jaroslav 2:3
Prosinec Kučeja Václav 3:1
Prosinec Bartusek Jirka 3:1
Listopad Kučeja Václav 2:3
Listopad Hulík Radim 3:Sc
Listopad Jašek Jakub 3:1
Listopad Kantor Martin 0:3
Říjen Hamřík Milan 3:Sc
Říjen Holubec Jaromír 3:0
Říjen Novák Dalibor 3:0
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Hulík Radim 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Novák Dalibor Sc:Sc
Říjen Ciganek Pavel Sc:Sc
Říjen Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Říjen Malinowská Veronika Sc:Sc
Září Kubíček Michal 1:3
Září Bartusek Jirka 3:2
Září Dehner Marcel 3:2
Září Ciganek Pavel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Dehner Marcel 3:0
Červenec - Srpen Šeděnka Milan Sc:3
Červenec - Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červenec - Srpen Kučeja Václav Sc:3
Březen-Červen Bartusek Jirka Sc:3
Březen-Červen Kubíček Aleš 0:3
Březen-Červen Badalová Veronika Sc:3
Březen-Červen Štěpař Jaroslav Sc:3
Únor Hulík Radim 3:0
Únor Hlisnikovský Petr 1:3
Únor Taraba Róbert 3:1
Únor Bajgar Václav 3:0
Leden Malinowská Veronika 1:3
Leden Štěpař Jaroslav 2:3
Leden Kubíček Aleš 1:3
Leden Vojtovič Daniel 3:Sc
Prosinec Mikolajek Viktor 3:2
Prosinec Netolička Jan 0:3
Prosinec Šeděnka Milan 3:0
Prosinec Taraba Róbert 3:Sc
Listopad Bystřičan Jiří 3:0
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Listopad Grochal Petr 3:1
Listopad Novák Dalibor 2:3
Říjen Taraba Róbert Sc:3
Říjen Farník Michal Sc:3
Říjen Kubíček Michal Sc:3
Říjen Hamřík Milan Sc:3
Září Kubíček Aleš Sc:3
Září Jašek Jakub Sc:3
Září Kantor Martin Sc:3
Září Malinowská Veronika Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Dehner Marcel 3:2
Červenec / Srpen Farník Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Kantor Martin 1:3
Červenec / Srpen Jirka Vladimir Sc:3
Červen Dominec Miroslav 3:Sc
Červen Netolička Jan 3:Sc
Červen Badalová Veronika 3:1
Červen Hulík Radim 3:0
Květen Jašek Jakub Sc:3
Květen Vojtovič Daniel 1:3
Květen Taraba Róbert Sc:3
Květen Malinowská Veronika Sc:3
Duben Ciganek Pavel 0:3
Duben Bartusek Jirka 3:1
Duben Kantor Martin 3:0
Duben Malinowská Veronika Sc:3
Březen Farník Michal 3:0
Březen Ciganek Pavel 1:3
Březen Sikora Miroslav 1:3
Březen Jašek Jakub 3:0
Únor Kantor Martin 3:Sc
Únor Šeděnka Milan 3:1
Únor Kubíček Michal 1:3
Únor Malinowská Veronika 2:3
Leden Dehner Marcel 3:0
Leden Dominec Miroslav 2:3
Leden Sikora Miroslav 0:3
Leden Jašek Jakub 3:1
Prosinec Vojtovič Daniel 1:3
Prosinec Sikora Miroslav 0:3
Prosinec Šeděnka Milan 3:0
Prosinec Ciganek Pavel 3:1
Listopad Dominec Miroslav 3:0
Listopad Jašek Jakub 3:0
Listopad David Martin 0:3
Listopad Jirka Vladimir 1:3
Říjen Krejčí Miroslav 3:0
Říjen Dominec Miroslav Sc:3
Říjen Dehner Marcel 3:1
Říjen Farník Michal 3:1
Září David Martin 1:3
Září Ujfaluši Marcel 3:Sc
Září Mohelník Vojtěch 0:3
Září Vojtovič Daniel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kantor Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Wrona Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Malinowská Veronika Sc:3
Červenec / Srpen Massignan Larry 2:3
Červen Šimeček Petr 3:0
Červen Jašek Jakub 3:2
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Jirka Vladimir 2:3
Květen Kučeja Václav 3:Sc 1
Květen Brodová Barbora 3:1
Květen Jašek Jakub 3:1
Květen Štefánek Antonín 3:0
Duben Jirka Vladimir 1:3
Duben Massignan Larry 1:3
Duben Malinowská Veronika Sc:3
Duben Ujfaluši Marcel Sc:3
Březen Jašek Jakub 3:0
Březen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Březen Vojtovič Daniel 1:3
Březen Massignan Larry 2:3
Únor Kantor Martin 3:1
Únor Šeděnka Milan 3:0
Únor Šimeček Petr 3:1
Únor Massignan Larry 1:3
Leden Wrona Tomáš 0:3
Leden Sikora Miroslav 0:3
Leden Ciganek Pavel 3:2
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Badalová Veronika 1:3
Prosinec Kubíček Michal 3:2
Prosinec Kantor Martin 3:0
Prosinec Kučeja Václav 3:2
Listopad Jirka Vladimir Sc:3
Listopad Wrona Tomáš Sc:3
Listopad Vojtovič Daniel Sc:3
Listopad Kantor Martin Sc:3
Říjen Filipčík Pavel 3:0
Říjen Brodová Barbora 3:1
Říjen Šeděnka Milan 3:1
Říjen Badalová Veronika 3:0
Říjen Hlisnikovský Petr 0:3
Září Vojtovič Daniel 1:3
Září Wrona Tomáš 2:3
Září Kantor Martin 3:0
Září Sikora Miroslav 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Wrona Tomáš 0:3
Červenec/Srpen Ujfaluši Marcel 1:3
Červenec/Srpen Ciganek Pavel 0:3
Červenec/Srpen Sikora Miroslav 2:3
Červen Filipčík Pavel 3:0
Červen Badalová Veronika 3:2
Červen Kantor Martin 2:3
Červen Bartusek Jirka 3:0
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Květen Sikora Miroslav 2:3
Květen Jašek Jakub 2:3
Květen Vojtovič Daniel 1:3
Duben Bartusek Jirka 3:0
Duben Hlisnikovský Petr 3:0
Duben Hamřík Milan 3:1
Duben Filipčík Pavel Sc:3
Březen Urban Viktor 3:2
Březen Juráň David 2:3
Březen Badalová Veronika Sc:Sc
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Dehner Marcel 2:3
Únor Nesrsta Petr 3:1
Únor Kazík Viťa 3:0
Únor Bartusek Jirka 3:1
Leden Slavíček Jakub 2:3
Leden Bartosz Tomáš 3:Sc
Leden Bilík Jiří 3:Sc
Leden Urban Viktor 1:3
Prosinec Badalová Veronika 1:3
Prosinec Žák Zdeněk 3:Sc
Prosinec Hamřík Milan 2:3 1
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Listopad Ludvík Pavel 3:1
Listopad Kučeja Václav 3:1
Listopad Fabián Dalibor 3:Sc
Listopad Bartusek Jirka 3:2
Říjen Wolf Sebastian 3:2
Říjen Kazík Viťa 0:3
Říjen Bartusek Jirka 3:1
Říjen Dehner Marcel 3:1
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Wrona Tomáš 1:3
Září Vojtovič Daniel 0:3
Září Žák Zdeněk 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bartosz Tomáš 3:0
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 3:1
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:2
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:Sc
Červen Badalová Veronika 0:3
Červen Jašek Jakub 3:2
Červen Šeděnka Milan 3:Sc
Červen Wolf Sebastian 0:3
Květen Wrona Tomáš 3:Sc
Květen Hvolka Tomáš 3:0
Květen Fabián Dalibor 2:3
Květen Štefánek Antonín 3:0
Duben Lerch Ivan 3:1
Duben Wolf Sebastian 0:3
Duben Šimeček Petr 3:0
Duben Jašek Jakub 2:3 1
Březen Kubíček Michal 1:3
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Wrona Tomáš 3:Sc
Březen Kubíček Aleš 2:3 1
Únor Šimeček Petr 3:1
Únor Wolf Sebastian 3:2
Únor Žák Zdeněk 3:Sc
Únor Špánik Adam 2:3
Leden Fabián Dalibor 3:1
Leden Dehner Marcel 3:0
Leden Hamřík Milan 3:1
Leden Hvolka Tomáš 3:0
Prosinec Badalová Veronika Sc:3
Prosinec Žák Zdeněk Sc:Sc
Prosinec Špánik Adam Sc:3
Prosinec Wolf Sebastian 0:3
Listopad Apl Roman 3:0
Listopad Bartosz Tomáš 0:3
Listopad Nesrsta Petr 3:1
Listopad Hvolka Tomáš 3:0
Říjen Urban Viktor 2:3
Říjen Hlisnikovský Petr 0:3
Říjen Špánik Adam 2:3
Říjen Vaněk Martin 0:3
Září Dehner Marcel 3:0
Září Grigar Martin 3:1
Září Žák Zdeněk 0:3
Září Kučeja Václav 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:Sc
Červenec / Srpen Urban Viktor 2:3
Červenec / Srpen Přeček Martin 3:Sc
Červenec / Srpen Nesladek Petr 3:Sc
Červen Filipčík Pavel 3:1
Červen Bartosz Tomáš 3:1
Červen Raška Petr 3:2
Červen Dehner Marcel 2:3
Květen Lerch Ivan 1:3
Květen Hlisnikovský Petr 2:3
Květen Kantor Martin 2:3
Květen Nesrsta Petr 3:2
Duben Přeček Martin 3:1
Duben Urban Viktor 2:3
Duben Nesladek Petr 2:3
Duben Hamřík Milan 3:1
Březen Badalová Veronika Sc:3
Březen Hlisnikovský Petr Sc:3
Březen Tesař Martin Sc:3
Březen Kubíček Michal 1:3
Únor Hamřík Milan 3:2
Únor Richtár Dušan 3:Sc
Únor Nesrsta Petr 3:0
Únor Fabián Dalibor 3:2
Leden Špánik Adam 3:1
Leden Kučeja Václav 3:0
Leden Švidrnoch Marek 3:1
Leden Juránek Filip 3:1
Leden Zrasták Robert 3:1
Prosinec Wollmann Petr 3:2
Prosinec Krejcha Martin 3:1
Prosinec Vašíček Petr 3:0
Prosinec Nový Jan 3:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání