86ee6b7d35ce0096ccff47c07944cb189ef247ee_small

Grochal Petr

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 6 8 0 42.86%
2017/2018 45 21 24 2 46.67%
2016/2017 44 17 27 0 38.64%
2015/2016 44 27 17 3 61.36%
2014/2015 31 23 7 1 74.19%
Celkem: 178 94 83 6 52.81%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Rucký Daniel
Prosinec Taraba Róbert 2:3
Prosinec Filipčík Pavel 1:3
Prosinec Krišica Petr
Listopad Jüttnerová Sandra 3:1 1
Listopad Bystřičan Jiří 3:1
Listopad Dehner Marcel 2:3
Listopad Štefánek Antonín 2:3
Říjen Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Riger Břetislav 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 3:1
Říjen Kašpar Luděk 3:2
Září Štefánek Antonín 3:Sc 1
Září Dehner Marcel 1:3
Září Dominec Miroslav 0:3
Září Farník Michal 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jašek Jakub 0:3
Červenec / Srpen Ciganek Pavel 2:3
Červenec / Srpen Riger Břetislav 1:3
Červenec / Srpen Farník Michal 0:3
Červen Kučeja Václav 3:Sc
Červen Rucký Daniel 3:0
Červen Štefánek Antonín 3:1
Červen Riger Břetislav 2:3
Květen Šeděnka Milan 1:3
Květen Hvolka Tomáš 0:3
Květen Nesrsta Petr 3:Sc
Květen Krejčí Miroslav 3:Sc
Duben Hvolka Tomáš 1:3
Duben Pospisil Vladimir 2:3 1
Duben Hýža David 3:2
Duben Hulík Radim 3:0
Březen Krišica Petr 3:2
Březen Sikora Jiří 3:1
Březen Kvasnička Václav 0:3
Březen Bradáč Martin 3:Sc
Únor Tesař Martin Sc:3
Únor Pospisil Vladimir Sc:3
Únor Kutěj Honza 3:Sc 2
Únor Štefánek Antonín 2:3
Leden Krejčí Miroslav 1:3
Leden Farník Michal 3:Sc
Leden Dominec Miroslav 0:3
Leden Nesrsta Petr 0:3
Prosinec Brodová Barbora 0:3
Prosinec Šeděnka Milan 0:3
Prosinec Ciganek Pavel 1:3
Prosinec Mohelník Vojtěch 0:3
Listopad Šeděnka Milan 0:3
Listopad Kutěj Honza 2:3 2
Listopad Jüttnerová Sandra 3:1
Listopad Ludvík Pavel 3:2
Listopad Kazík Viťa 3:Sc
Říjen Bystřičan Jiří 3:2
Říjen Ludvík Pavel 3:1
Říjen Andiel Josef 3:0
Říjen Kašpar Luděk 3:2
Září Lerch Ivan 3:2
Září Riger Břetislav 1:3
Září Kutěj Honza 3:Sc 1
Září Filipčík Pavel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Slavíček Jakub 0:3
Červenec/Srpen Kantor Martin 1:3
Červenec/Srpen Kučeja Václav 0:3
Červenec/Srpen Jirka Vladimir 0:3
Červen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Červen Bajgar Václav 3:Sc
Červen Brodová Barbora 0:3
Červen Nesrsta Petr 2:3
Květen Bartosz Tomáš 3:0
Květen Taraba Róbert 2:3
Květen Farník Michal 3:1
Květen Kučeja Václav 2:3
Duben Riger Břetislav 1:3
Duben Šír Robin 0:3
Duben Štefánek Antonín 3:1
Duben Záruba Patrik 3:2
Březen Balus Pavel 3:1
Březen Broda Kamil 3:2
Březen Zrasták Robert 3:1
Březen Bajgar Václav 2:3
Únor Stypa Kamil 0:3
Únor Štefánek Antonín 2:3
Únor Lerch Ivan 3:Sc
Únor Ludvík Pavel 1:3
Leden Taraba Róbert 1:3
Leden Mach Vladimír 3:2
Leden Krišica Petr 2:3
Leden Rechtoris David 3:1
Prosinec Hulík Radim 1:3
Prosinec Kučeja Václav 1:3
Prosinec Brodová Barbora 2:3
Prosinec Ciganek Pavel 2:3 2
Listopad Dehner Marcel 1:3
Listopad Lerch Ivan 1:3
Listopad Hamřík Milan 0:3
Listopad Šeděnka Milan 1:3
Říjen Šubert Roman 3:Sc
Říjen Ludvík Pavel 2:3
Říjen Jüttnerová Sandra 3:2
Říjen Šír Robin 3:2
Září Ludvík Pavel 2:3
Září Kutěj Honza 3:2 2
Září Riger Břetislav 2:3
Září Mohyla Emil 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Terzl Václav 1:3
Červenec / Srpen Vrága Lukáš 3:0
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 3:1
Červenec / Srpen Lampa Tomáš 3:2 1
Červen Bystroň Jan 3:1
Červen Krupník Lukáš 1:3
Červen Ludvík Pavel 2:3
Červen Riger Břetislav 2:3
Květen Dehner Marcel 3:2
Květen Bystroň Jan 2:3
Květen Kutěj Honza 1:3 1
Květen Mohyla Emil 2:3
Duben Šír Robin 3:1
Duben Jüttnerová Sandra 3:2
Duben Krišica Petr 3:Sc
Duben Vrága Lukáš 3:0
Březen Kutěj Honza 3:2 1
Březen Hamřík Milan 3:Sc
Březen Bystroň Jan 0:3
Březen Kučeja Václav 2:3
Únor Zrasták Robert 3:2
Únor Uhlíř Adam 3:1
Únor Andiel Josef 3:1
Únor Vrága Lukáš 3:0
Leden Bystroň Jan 2:3
Leden Brynda Pavel 0:3
Leden Kutěj Honza 3:2 3
Leden Grigar Martin 0:3
Prosinec Bartosz Tomáš Sc:3
Prosinec Filipčík Pavel Sc:3
Prosinec Mohyla Emil 2:3
Prosinec Jašek Jakub Sc:3
Listopad Krupník Lukáš 3:1
Listopad Štefánek Antonín 3:1
Listopad Krišica Petr 3:2
Listopad Kučeja Václav 3:1
Říjen Kašpar Luděk 3:2
Říjen Andiel Josef 3:1
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Bystroň Jan 1:3
Září Hanusek Jaroslav 3:Sc
Září Jeřábek Libor 3:0
Září Gorecki Pavel 3:0
Září Sikora Jiří 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Riger Břetislav 3:2
Červenec / Srpen Žák Zdeněk 3:Sc
Červenec / Srpen Kučeja Václav 0:3
Červenec / Srpen Jančar Tomáš 2:3
Červen Riger Břetislav 2:3
Červen Krupník Lukáš 3:1
Červen Apl Roman 3:2
Červen Mohyla Emil 2:3
Květen Bystřičan Jiří 3:2 2
Květen Kutěj Honza 3:Sc
Květen Šubert Roman 3:2
Květen Richtár Dušan 3:Sc
Duben Šrámek Fredy 3:2
Duben Kratochvíl Michal 3:0
Duben Sikora Jiří 3:1
Duben Rechtoris David 3:0
Březen Andiel Josef 3:0
Březen Špalt Libor 3:0
Březen Hudec Lukáš 3:0
Březen Holubec Jaromír 1:3
Únor Šandová (Myšková) Hana 3:0
Únor Raška Štěpán 3:0
Únor Langrová Pavlína 3:1
Únor Wollmann Petr 3:Sc
Leden Malý Milan 3:2
Leden Binek Zdenek Sc:Sc
Leden Uhlíř Adam 1:3
Leden Rechtoris David 3:1
Prosinec Krejčová Hana 3:Sc
Prosinec Střondala Tomáš 3:2
Prosinec Filipčík Pavel 2:3