287fa5f2e4598394fc0e1b5095c2726d9df013ee_small

Hýža David

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 36 19 17 0 52.78%
2016/2017 45 26 19 0 57.78%
2015/2016 46 21 25 0 45.65%
2014/2015 42 22 20 0 52.38%
Letní squashování 2014 7 3 4 0 42.86%
2013/2014 18 5 13 0 27.78%
Celkem: 194 96 98 0 49.48%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Kvasnička Václav 3:Sc
Květen Zrasták Robert 3:0
Květen Větrovský Lukáš 3:2 1
Květen Tesař Martin 3:Sc
Duben Hulík Radim 0:3
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Duben Grochal Petr 2:3
Duben Pospisil Vladimir 2:3
Březen Rucký Daniel 3:2
Březen Filipčík Pavel 3:Sc
Březen Ludvík Pavel 3:1
Březen Farník Michal 0:3
Únor Balus Pavel 3:2
Únor Apl Roman 3:2
Únor Kvasnička Václav 3:2 1
Únor Mohyla Emil 0:3
Leden Lerch Ivan 3:Sc
Leden Rucký Daniel 0:3
Leden Ludvík Pavel 0:3 1
Leden Kutěj Honza 0:3 2
Prosinec Nový Jan 2:3
Prosinec Zrasták Robert 3:1
Prosinec Kovaříková Jana 3:Sc
Prosinec Andiel Josef 3:2
Listopad Weiss Marek 3:1
Listopad Větrovský Lukáš 2:3
Listopad Malý Milan 3:0
Listopad Netolička Jan 0:3 2
Říjen Krejčí Miroslav 0:3
Říjen Dominec Miroslav 0:3
Říjen Rechtoris David 3:2
Říjen Holubec Jaromír 3:0
Září Rechtoris David 3:1
Září Sikora Jiří 2:3
Září Kašpar Luděk 1:3
Září Andiel Josef 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Malečíková Jaroslava 3:0
Červenec/Srpen Hulík Radim 1:3
Červenec/Srpen Holubec Jaromír 3:1
Červenec/Srpen Nový Jan 3:Sc
Červen Sikora Jiří 0:3
Červen Lampa Tomáš 3:2 1
Červen Broda Kamil 3:1 1
Červen Větrovský Lukáš 0:3 2
Květen Škapa Jiří 3:2
Květen Holubec Jaromír 2:3 1
Květen Krejcha Martin 3:1
Květen Bystřičan Jiří 0:3
Duben Vacková Klára 3:0
Duben Malý Milan 3:1
Duben Malečíková Jaroslava 3:0
Duben Žurková Lenka 3:0
Duben Vašíček Petr 3:0
Březen Weiss Marek 3:1
Březen Větrovský Lukáš 0:3 2
Březen Lerch Ivan 2:3
Březen Malečíková Jaroslava 3:1
Únor Rechtoris David 3:2
Únor Bajgar Václav 0:3
Únor Žák Igor 3:0
Únor Andiel Josef 2:3 1
Leden Milota Radek 3:0 2
Leden Vašíček Petr 3:0
Leden Škapa Jiří 3:0 2
Leden Peterková Andrea 3:0
Prosinec Weiss Marek 3:2
Prosinec Stypa Kamil 0:3
Prosinec Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Vitasek Petr 0:3
Listopad Balus Pavel 3:2
Listopad Broda Kamil 1:3
Listopad Holubec Jaromír 0:3
Listopad Mohelník Vojtěch 0:3
Říjen Sikora Jiří 0:3
Říjen Mach Vladimír 3:1
Říjen Andiel Josef 2:3
Říjen Brodová Barbora 1:3
Září Kašpar Luděk 3:2 1
Září Zrasták Robert 3:2
Září Mach Vladimír 2:3
Září Jüttnerová Sandra 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mohelník Vojtěch 3:2
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 1:3 2
Červenec / Srpen Mach Vladimír 3:2 1
Červenec / Srpen Rechtoris David 3:0
Červen Terzl Václav 0:3
Červen Bystřičan Jiří 1:3 2
Červen Zrasták Robert 1:3
Červen Ciganek Pavel 1:3
Květen Hulík Radim 0:3
Květen Riger Břetislav 0:3
Květen Jüttnerová Sandra 1:3
Květen Juránek Filip 2:3
Duben Bystřičan Jiří 2:3 2
Duben Filipčík Pavel 0:3
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Duben Ludvík Pavel 0:3
Březen Štefánek Antonín 1:3
Březen Zrasták Robert 3:2 3
Březen Šír Robin 2:3 1
Březen Krupník Lukáš 3:2
Únor Lasoň Jaroslav 3:1
Únor Farník Michal 3:Sc
Únor Hanusek Jaroslav 3:1
Únor Balus Pavel 3:Sc
Únor Broda Kamil 3:Sc
Leden Mach Vladimír 1:3
Leden Riger Břetislav 0:3
Leden Šubert Roman 0:3
Leden Rechtoris David 3:1
Prosinec Dehner Marcel 1:3 1
Prosinec Kutěj Honza 0:3 2
Prosinec Apl Roman 0:3
Prosinec Klimíček Igor 0:3
Prosinec Šubert Roman 0:3
Listopad Lerch Ivan 0:3
Listopad Rechtoris David 3:2
Listopad Nový Jan 3:Sc
Listopad Šrámek Fredy 3:Sc 2
Říjen Jüttnerová Sandra 0:3
Říjen Kovaříková Jana 3:1 1
Říjen Sikora Jiří 3:1
Říjen Balus Pavel 3:Sc
Září Čada Josef 3:Sc
Září Střondala Tomáš 3:0
Září Malý Milan 3:0
Září Binek Zdenek 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Gorecki Pavel 2:3
Červenec / Srpen Langrová Pavlína 3:0
Červenec / Srpen Balus Pavel 0:3
Červenec / Srpen Andiel Josef 0:3
Červen Špalt Libor 3:0 1
Červen Štefánek Antonín 3:2 1
Červen Čada Josef 1:3 1
Červen Ludvík Pavel 0:3
Květen Juránek Filip 3:Sc
Květen Raška Štěpán 3:Sc
Květen Gorecki Petr 3:0
Květen Hamříková Jarmila 3:Sc
Duben Peroutík Jiří 1:3
Duben Bystřičan Jiří 0:3
Duben Čada Josef 3:0
Duben Šubert Roman 0:3
Březen Střondala Tomáš 3:1
Březen Raška Štěpán 3:0
Březen Bystřičan Petr 3:0
Únor Jeřábek Libor 2:3
Únor Hanusek Jaroslav 2:3 1
Únor Andiel Josef 1:3
Únor Malečíková Jaroslava 3:1
Leden Krejčová Hana 3:0
Leden Sikora Jiří 1:3
Leden Hudec Lukáš 3:2
Prosinec Formánek Petr 0:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:2
Prosinec Šusta Jakub 3:1
Prosinec Uhlíř Adam 0:3 2
Listopad Hyndrich Martin 0:3 1
Listopad Rechtoris David 2:3
Listopad Krejcha Martin 3:2
Listopad Peroutík Jiří 1:3
Říjen Kozelský Michal 3:Sc
Říjen Krejčová Hana 3:0
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Langrová Pavlína 3:2
Září Milota Radek 3:Sc
Září Kozelský Michal 0:3
Září Kutěj Honza 1:3
Září Žák Zdeněk 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Schreiber Jan 1:3 2
Srpen Apl Roman 0:3
Srpen Vašíček Petr 3:0
Červenec Frnka Viktor 3:Sc
Červenec Raška Štěpán 3:0
Červenec Šubert Roman 1:3
Červenec Andiel Josef 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Krejčová Hana 3:Sc
Červen Jančar Tomáš 0:3
Červen Malý Milan 1:3
Květen Linzer Kamila 3:1
Květen Balus Pavel 1:3
Květen Šandová (Myšková) Hana 2:3 1
Květen Střondala Tomáš 1:3 1
Duben Gabzdyl Zbigniew 2:3
Duben Beneš Vojtěch 0:3
Duben Kružík Jakub 3:0
Duben Hill Martin 0:3
Březen Andiel Josef 2:3
Březen Raška Štěpán 3:0
Březen Martaková Ivana 3:1
Únor Jaššo Petr 0:3
Únor Beneš Vojtěch 0:3
Únor Hamříková Jarmila 0:3
Únor Šandová (Myšková) Hana 1:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání