Ad24c227ef71f1b57fe4bd2cd94695524c7903c3_small

Kučeja Václav

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 40 21 19 6 52.50%
2017/2018 45 19 26 11 42.22%
2016/2017 45 23 22 0 51.11%
2015/2016 44 23 21 0 52.27%
2014/2015 46 25 20 1 54.35%
Letní squashování 2014 8 4 4 1 50.00%
2013/2014 44 28 14 2 63.64%
Celkem: 272 143 126 21 52.57%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Badalová Veronika
Červenec / Srpen Vojtovič Daniel
Červenec / Srpen Jirková Veronika
Červenec / Srpen Sikora Miroslav
Červen Pernica David 3:1
Červen Holub Petr 3:0
Červen Jašek Jakub 3:Sc 1
Červen Dehner Marcel 3:2
Květen Sikora Miroslav 0:3
Květen Jirka Vladimir 1:3
Květen Dominec Miroslav 3:1
Květen Ciganek Pavel 1:3
Duben Jirka Vladimir 2:3
Duben Badalová Veronika 3:2
Duben Netolička Jan 3:0
Duben Farník Michal 1:3
Březen Vojtovič Daniel 2:3
Březen Kubíček Michal 1:3
Březen Jirková Veronika 0:3
Březen Jirka Vladimir Sc:3
Únor Dehner Marcel 3:2
Únor Krejčí Miroslav 3:2
Únor Farník Michal 3:2
Únor Riger Břetislav 3:0
Leden Hýža David 3:0
Leden Štefánek Antonín 3:0
Leden Pernica David 3:2
Leden Netolička Jan 3:0
Prosinec Bartusek Jirka 2:3
Prosinec Hulík Radim 3:0
Prosinec Kubíček Michal 1:3
Prosinec Holub Petr 3:1
Listopad Hlisnikovský Petr 3:2
Listopad Demian Matúš 3:1
Listopad Bajgar Václav 3:0
Listopad Holub Petr 2:3
Říjen Netolička Jan 2:3
Říjen Krišica Petr Sc:3
Říjen Rucký Daniel 1:3
Říjen Filipčík Pavel 3:1
Září Kubíček Michal Sc:3
Září Jirková Veronika Sc:3
Září Bartusek Jirka Sc:3
Září Massignan Larry Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mrňka Michal Sc:3
Červenec / Srpen Hulík Radim Sc:3
Červenec / Srpen Štefánek Antonín Sc:3
Červenec / Srpen Netolička Jan Sc:3
Červen Grochal Petr Sc:3
Červen Štefánek Antonín Sc:3
Červen Riger Břetislav Sc:3
Červen Rucký Daniel Sc:3
Květen Holík Pavel Sc:3 1
Květen Jašek Jakub Sc:3 1
Květen Štefánek Antonín 3:0
Květen Brodová Barbora Sc:3 1
Duben Dehner Marcel 3:0
Duben Bartusek Jirka 1:3
Duben Štefánek Antonín 3:2
Duben Badalová Veronika 3:Sc
Březen Ujfaluši Marcel 1:3
Březen Šimeček Petr 1:3
Březen Badalová Veronika 3:Sc 2
Březen Jirková Veronika 0:3
Únor David Martin 3:Sc
Únor Vojtovič Daniel 1:3
Únor Wrona Tomáš 1:3
Únor Jirka Vladimir 1:3
Leden Jirková Veronika 3:Sc
Leden Mohelník Vojtěch 3:0
Leden Kyjovský Čeněk 3:1
Leden Jašek Jakub 1:3
Prosinec Badalová Veronika 3:Sc
Prosinec Kantor Martin 0:3
Prosinec Kubíček Michal 3:2
Prosinec Holík Pavel 2:3
Listopad Lerch Ivan 3:1
Listopad Riger Břetislav 3:1
Listopad Brodová Barbora 1:3
Listopad Filipčík Pavel 3:1
Říjen Lerch Ivan 3:Sc
Říjen Kazík Viťa 2:3
Říjen Jašek Jakub 1:3
Říjen Kubíček Michal 2:3
Říjen Kantor Martin 2:3
Září Bartosz Tomáš 3:Sc
Září Šír Robin 3:2
Září Brodová Barbora 3:1
Září Bystřičan Jiří 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kantor Martin 2:3
Červenec/Srpen Jirka Vladimir 0:3
Červenec/Srpen Grochal Petr 3:0
Červenec/Srpen Slavíček Jakub 0:3
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Hamřík Milan 3:2
Červen Lerch Ivan 3:0
Červen Kazík Viťa 3:Sc
Květen Farník Michal 3:1
Květen Bartosz Tomáš 3:2
Květen Grochal Petr 3:2
Květen Taraba Róbert 3:2
Duben Stypa Kamil 0:3
Duben Mohyla Emil 3:0
Duben Hvolka Tomáš 1:3
Duben Kantor Martin 0:3
Březen Záruba Patrik 3:2 1
Březen Mohelník Vojtěch 1:3
Březen Dehner Marcel 3:2
Březen Hlisnikovský Petr 2:3
Březen Ciganek Pavel 3:2
Únor Krišica Petr 3:1
Únor Riger Břetislav 1:3
Únor Jüttnerová Sandra 3:1
Únor Farník Michal 3:1
Leden Badalová Veronika 0:3
Leden Nesrsta Petr 1:3
Leden Fabián Dalibor 2:3
Leden Filipčík Pavel 2:3
Prosinec Grochal Petr 3:1
Prosinec Ciganek Pavel 0:3
Prosinec Brodová Barbora 3:1
Prosinec Hulík Radim 3:2
Listopad Fabián Dalibor 3:Sc
Listopad Holík Pavel 1:3
Listopad Ludvík Pavel 2:3
Listopad Bartusek Jirka 0:3
Říjen Krišica Petr 3:1
Říjen Zrasták Robert 3:1
Říjen Štefánek Antonín 3:2
Říjen Hamřík Milan 2:3
Září Jirka Vladimir 0:3
Září Bartosz Tomáš 2:3
Září Šeděnka Milan 1:3
Září Nesrsta Petr 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 1:3
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:Sc
Červenec / Srpen Holík Pavel 2:3
Červenec / Srpen Bartosz Tomáš 3:0
Červen Sikora Miroslav 0:3
Červen Kubíček Aleš 0:3
Červen Tesař Martin 1:3
Červen Jirka Vladimir 1:3
Květen Holuša Marek 3:Sc
Květen Kantor Martin 3:1
Květen Nesrsta Petr 3:0
Květen Špánik Adam 3:Sc
Duben Bartusek Jirka 1:3
Duben Mohyla Emil 3:1
Duben Kosa Adam 3:2
Duben Fabián Dalibor 3:0
Březen Bystroň Jan 3:1
Březen Hamřík Milan 3:Sc
Březen Kutěj Honza 3:0 2
Březen Grochal Petr 3:2
Únor Lerch Ivan 1:3
Únor Badalová Veronika 2:3
Únor Grigar Martin 2:3
Únor Bartusek Jirka 0:3
Leden Ludvík Pavel 3:1
Leden Mohyla Emil 3:2
Leden Krišica Petr 3:2
Leden Andiel Josef 3:0
Prosinec Brynda Pavel 2:3
Prosinec Tesař Martin 1:3
Prosinec Hamřík Milan 1:3
Prosinec Kantor Martin 2:3
Listopad Krupník Lukáš 3:1
Listopad Krišica Petr 3:0
Listopad Štefánek Antonín 3:1
Listopad Grochal Petr 1:3
Říjen Tesař Martin 0:3
Říjen Nesrsta Petr 2:3
Říjen Filipčík Pavel 1:3
Říjen Mohyla Emil 3:1
Září Žák Zdeněk 3:2
Září Dehner Marcel 3:0
Září Holík Pavel 2:3
Září Grigar Martin 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jančar Tomáš 3:2
Červenec / Srpen Riger Břetislav 3:2
Červenec / Srpen Grochal Petr 3:0
Červenec / Srpen Žák Zdeněk 1:3
Červen Nesrsta Petr 1:3
Červen Přeček Martin 2:3
Červen Grigar Martin 3:1
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Květen Janoško Zdeněk 3:Sc
Květen Krupník Lukáš 3:1
Květen Bystroň Jan 3:2
Květen Dehner Marcel 2:3
Duben Šeděnka Milan 2:3
Duben Jančar Tomáš 3:2
Duben Lerch Ivan 2:3
Duben Bartosz Tomáš 2:3
Březen Richtár Dušan 3:Sc 1
Březen Urban Viktor 1:3
Březen Mohyla Emil 3:0
Březen Hvolka Tomáš 2:3 2
Únor Kutěj Honza 3:1
Únor Žák Zdeněk 1:3
Únor Bystroň Jan 3:0
Únor Zrasták Robert 3:1
Leden Švidrnoch Marek 3:1
Leden Holík Pavel 0:3
Leden Zrasták Robert 3:0
Leden Špánik Adam 1:3
Leden Juránek Filip 1:3
Prosinec Přeček Martin 3:2
Prosinec Lerch Ivan 2:3
Prosinec Jašek Jakub 1:3
Prosinec Nesladek Petr 2:3
Prosinec Hlisnikovský Petr 1:3
Listopad Kantor Martin 3:0
Listopad Juránek Filip 2:3
Listopad Taraba Róbert 1:3
Listopad Špánik Adam 3:1
Říjen Grigar Martin Sc:Sc
Říjen Přeček Martin 3:1
Říjen Zrasták Robert 3:2
Říjen Tesař Martin 0:3 1
Září Žváček Jiří 3:0
Září Riger Břetislav 3:1
Září Kašpar Luděk 3:0
Září Hanusek Jaroslav 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Juránek Filip 2:3
Srpen Urban Viktor 3:1
Srpen Nesrsta Petr 3:1
Srpen Šeděnka Milan Sc:3
Červenec Šeděnka Milan 1:3 2
Červenec Hamřík Milan 3:1
Červenec Nesrsta Petr 1:3
Červenec Wolf Sebastian 3:Sc 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hruzík Radim 3:1
Červen Raška Petr 3:1
Červen Lerch Ivan 2:3
Červen Kříbek Jarda 3:2
Červen Urban Viktor 2:3
Květen Bartosz Tomáš 1:3
Květen Pleyer Lukáš 3:2
Květen Nesrsta Petr 0:3
Květen Hvolka Tomáš 0:3
Květen Nesladek Petr 1:3
Duben Šrámek Fredy 3:1
Duben Kříbek Jarda 1:3
Duben Mechelová Gabriela 3:0
Duben Bystroň Jan 3:2
Duben Taraba Róbert 3:0
Březen Bystroň Jan 3:2
Březen Kašpar Luděk 1:3
Březen Zrasták Robert 3:2
Březen Štefaník Martin 3:1
Únor Nesladek Petr 0:3
Únor Šrámek Fredy Sc:Sc
Únor Gaura Jiří 1:3
Únor Matějašek David 3:0
Únor Hubert Lukáš Sc:Sc
Leden Kašpar Luděk 3:2
Leden Dehner Marcel 3:2 2
Leden Juránek Filip 3:1
Leden Weber Michal 3:Sc
Prosinec Mechelová Gabriela 3:2
Prosinec Apl Roman 1:3
Prosinec Raška Petr 3:2
Prosinec Pleyer Lukáš 1:3
Listopad Hanusek Jaroslav 3:2
Listopad Papřok Ondřej 3:2
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Listopad Malečíková Jaroslava 3:2
Říjen Langrová Pavlína 3:0
Říjen Jüttnerová Sandra 3:0
Říjen Sochor Tomáš 3:0
Říjen Adámek David 3:0
Září Šeděnka Milan 0:3
Září Weber Michal 3:Sc
Září Jaššo Petr 3:0
Září Mach Vladimír 2:3