A5fee8bbade21c478a25e7a409a746e7a8a0b507_small

Švidrnoch Marek

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 51 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 15-20 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 44 25 19 4 56.82%
2014/2015 46 25 21 15 54.35%
2012/2013 38 20 18 3 52.63%
2011/2012 39 13 26 6 33.33%
2010/2011 34 15 19 3 44.12%
2009/2010 24 20 4 0 83.33%
Celkem: 225 118 107 31 52.44%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Krišica Petr
Září Mrňka Michal
Září Štefánek Antonín
Září Weiss Marek
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:0
Červenec / Srpen Mrňka Michal 0:3
Červenec / Srpen Poloch Martin 1:3
Červenec / Srpen Andiel Josef 3:2
Červen Malý Milan 3:Sc
Červen Weiss Marek 3:0
Červen Štefánek Antonín 1:3
Červen Jeřábek Libor 3:0
Květen Andiel Josef 3:1
Květen Holubec Jaromír 1:3
Květen Weiss Marek 1:3
Květen Fabián Dalibor 2:3
Duben Pernica David 2:3
Duben Rucký Daniel 2:3
Duben Fabián Dalibor 0:3
Duben Holub Petr 1:3
Březen Kašpar Luděk 3:1
Březen Apl Roman 3:0
Březen Fabián Dalibor 2:3
Březen Sikora Jiří 3:0
Únor Štefánek Antonín 0:3
Únor Holubec Jaromír 1:3
Únor Zrasták Robert 3:0
Únor Bystřičan Jiří 3:1
Leden Šlachta Michal 3:Sc
Leden Malečíková Jaroslava 3:1
Leden Zrasták Robert 3:2
Leden Rechtoris David 3:1
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Zvereaca Dmitrii 3:0
Prosinec Rechtoris David 3:0
Prosinec Zrasták Robert 3:0
Listopad Šlachta Michal Sc:3
Listopad Kašpar Luděk Sc:3
Listopad Sikora Jiří Sc:3
Listopad Zrasták Robert Sc:3
Říjen Andiel Josef 1:3
Říjen Pernica David 1:3
Říjen Rechtoris David 3:1
Říjen Zvereaca Dmitrii 3:0
Září Spáčil David 3:0
Září Žurková Lenka 3:0
Září Vlček Vojtěch 3:0
Září Šandová (Myšková) Hana 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ludvík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Sikora Jiří Sc:3
Červenec / Srpen Apl Roman Sc:3
Červenec / Srpen Kašpar Luděk Sc:3
Červen Uhlíř Adam 3:2
Červen Andiel Josef 3:0
Červen Janoško Zdeněk Sc:3
Červen Krišica Petr Sc:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:2
Květen Zrasták Robert 3:2
Květen Uhlíř Adam 1:3
Květen Štefánek Antonín 3:0
Duben Bystroň Jan Sc:3
Duben Mohyla Emil Sc:3
Duben Raška Petr Sc:3
Duben Kutěj Honza Sc:3
Březen Janoško Zdeněk Sc:3
Březen Žák Zdeněk Sc:3
Březen Brynda Pavel Sc:3
Březen Hamřík Milan Sc:3
Březen Fabián Dalibor Sc:3
Únor Kašpar Luděk 0:3
Únor Bystřičan Jiří 3:1
Únor Mohyla Emil 3:2
Únor Juránek Filip 3:Sc
Leden Kučeja Václav 1:3
Leden Juránek Filip 3:1
Leden Holík Pavel 1:3
Leden Zrasták Robert 3:1
Leden Špánik Adam 0:3
Prosinec Mohyla Emil 3:2
Prosinec Šrámek Fredy 3:0
Prosinec Apl Roman 3:2
Prosinec Taraba Róbert 3:Sc
Listopad Krišica Petr 3:Sc
Listopad Šrámek Fredy 3:2
Listopad Žák Zdeněk 2:3
Listopad Riger Břetislav 3:2
Říjen Binek Zdenek 3:0
Říjen Šrámek Fredy 3:1
Říjen Wollmann Petr 3:1
Říjen Jüttnerová Sandra 3:0
Září Hudec Lukáš 3:0
Září Jeřábek Libor 3:1
Září Šubert Roman 3:1
Září Štefánek Antonín 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Krišica Petr 3:Sc
Červen Šrámek Fredy 3:2
Červen Matějašek David 3:2
Červen Nesrsta Petr 1:3
Červen Medek Petr 2:3
Květen Křetinský David 3:Sc
Květen Broda Kamil 3:0
Květen Trojka Aleš 2:3 1
Květen Zrasták Robert 3:1
Květen Přeček Martin 1:3
Duben Dehner Marcel 3:0
Duben Hamřík Milan 3:2
Duben Hruzík Radim 3:1
Duben Mechelová Gabriela 3:0
Březen Medek Petr Sc:3
Březen Křetinský David Sc:3
Březen Gorecki Pavel 3:0
Březen Broda Kamil Sc:3
Březen Badalová Veronika 0:3
Únor Hruzík Radim 2:3
Únor Lerch Ivan 1:3
Únor Hošek Pavel 0:3
Únor Kubíček Aleš 1:3
Leden Mořkovský Vojtěch 3:Sc
Leden Matějašek David 3:1
Leden Čechák Martin 3:1
Leden Nesrsta Petr 0:3
Leden Křižka Radek 3:1
Prosinec Vojtovič Daniel 2:3 2
Prosinec Hošek Pavel 1:3
Prosinec Broda Kamil 3:0
Prosinec Zrasták Robert 3:0
Prosinec Badalová Veronika 3:0
Listopad Hruzík Radim 1:3
Listopad Kupka Jaroslav 3:Sc
Listopad Matějašek David 2:3
Listopad Wrona Tomáš 0:3
Listopad Šrámek Fredy 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Wolf Sebastian Sc:3
Červen Karpeta Petr 3:2
Červen Hlisnikovský Petr Sc:3
Květen Hruzík Radim 3:1
Květen Matějašek David 3:1
Květen Hájek Jiří 2:3 1
Květen Žváček Jiří 3:0
Duben Karpeta Petr Sc:3
Duben Folwarczny Jan Sc:3
Duben Nesrsta Petr Sc:3
Duben Bartosz Tomáš Sc:3
Březen Fleško Jaroslav 1:3
Březen Jašek Jakub 2:3
Březen Konečný Kamil 3:0
Březen Kubíček Aleš 0:3
Únor Sikora Radim 2:3
Únor Fabián Dalibor 0:3
Únor Sobek Tomáš 0:3
Únor Fleško Jaroslav 0:3
Leden Farník Michal 3:Sc
Leden Bergel Pavel 3:2
Leden Staviarsky Miroslav 3:Sc
Leden Nesrsta Petr 2:3
Prosinec Kratochvíl Michal 2:3
Prosinec Hartmann Silvie 2:3
Prosinec Brynda Pavel 0:3
Prosinec Wolf Sebastian 1:3
Listopad Hartmann Silvie 1:3
Listopad Ochonski Zdenek 3:0
Listopad Konečný Kamil 3:0
Listopad Minkovič David 1:3
Říjen Kubíček Michal 0:3
Říjen Štěpař Jaroslav 0:3
Říjen Trojka Aleš 0:3
Říjen Grigar Martin 0:3
Září Satke Tomáš 1:3
Září Holuša Petr 3:0 1
Září Farník Michal 3:1 1
Září Medek Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Folwarczny Jan 3:0
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Červen Mechelová Gabriela 3:0
Červen Klimková Lucie 3:0
Květen Kubíček Aleš 0:3 1
Květen Koutný Jakub Sc:3
Květen Vrága Lukáš Sc:3
Květen Farník Michal 3:1
Duben Holuša Petr 3:2
Duben Psotka Petr Sc:3
Duben Hubert Lukáš 2:3
Duben Mohyla Emil 0:3
Březen Vavřínek Martin 2:3
Březen Štefaník Martin 3:2
Březen Kupka Jaroslav 3:1
Březen Jašek Jakub 2:3
Únor Juráň David 0:3
Únor Ochonski Zdenek 3:0 2
Únor Slunský Petr 3:Sc
Únor Krkoška Libor 1:3
Leden Grigar Martin 0:3
Leden Sobek Tomáš 0:3
Leden Holuša Petr 3:2
Leden Škrobánek Jakub 0:3
Leden Kubíček Michal 0:3
Listopad Vavřínek Martin 0:3
Listopad Mihulová Klára 0:3
Listopad Oswald Pavel 0:3
Listopad Marek Roman 0:3
Listopad Trojka Aleš 0:3
Říjen Lasoň Jaroslav 3:2
Říjen Danisz Radim 3:Sc
Říjen Koutný Jakub 3:0
Říjen Pešl Vladan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ovčačík Martin 3:0
Červen Tylšar Vladimír 3:1
Červen Farník Michal 3:0
Červen Pleyer Lukáš 1:3 1
Květen Rozsypal Jan 3:0
Květen Koutný Jakub 3:0
Květen Holuša Petr 3:0
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Duben Klimša Ladislav 3:0 2
Duben Dehner Marcel 3:0 2
Duben Matlochová Lucie 3:1
Duben Dlouhý Radim 3:0
Březen Hvolka Tomáš 0:3 2
Březen Dlouhý Radim 3:1
Březen Mechelová Gabriela 3:2
Březen Votoček Tomáš 3:0
Únor Bergel Pavel 3:0
Únor Kyjovský Čeněk 3:2
Únor Danisz Radim 2:3 1
Únor Weber Michal 3:1
Leden Lázenský Jan 3:0 1
Leden Nesrsta Petr 2:3 2
Leden Kasanicky Jan 3:0 1
Leden Kramár Lukáš 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání