627cb6fccc0567d831633ab08a0a09e3efd22766_small

Bystřičan Jiří

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 52 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 6 8 0 42.86%
2017/2018 44 25 19 0 56.82%
2016/2017 44 22 22 1 50.00%
2015/2016 45 22 23 0 48.89%
2014/2015 44 23 21 0 52.27%
Letní squashování 2014 8 4 3 1 50.00%
2013/2014 41 22 19 0 53.66%
2012/2013 40 22 18 1 55.00%
2011/2012 36 18 18 0 50.00%
Celkem: 316 164 151 3 51.90%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Holubec Jaromír
Prosinec Hlisnikovský Petr
Prosinec Kašpar Luděk 1:3
Prosinec Hýža David 3:0
Listopad Štefánek Antonín 0:3
Listopad Grochal Petr 1:3
Listopad Jüttnerová Sandra 3:Sc 1
Listopad Dehner Marcel 0:3
Říjen Riger Břetislav 0:3
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Říjen Hanusek Jaroslav 3:1
Říjen Grochal Petr 1:3
Září Weiss Marek 1:3
Září Kašpar Luděk 1:3
Září Rechtoris David 3:1
Září Šlachta Michal 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Větrovský Lukáš 3:Sc
Červenec / Srpen Dominec Miroslav 0:3
Červenec / Srpen Mohyla Emil 3:0
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 3:1
Červen Rechtoris David 3:0
Červen Taraba Róbert 3:Sc
Červen Šír Robin 0:3
Červen Holub Petr 0:3
Květen Holubec Jaromír 3:0
Květen Andiel Josef 3:1
Květen Balus Pavel 3:1
Květen Sikora Jiří 3:1
Duben Kyjovský Čeněk 3:Sc
Duben Krišica Petr 2:3
Duben Riger Břetislav 0:3
Duben Holub Petr 1:3
Březen Pelech Michal 3:0
Březen Lampa Tomáš 3:Sc
Březen Andiel Josef 3:1
Březen Kašpar Luděk 3:Sc
Únor Žák Igor 3:0
Únor Mikesková Adéla 3:Sc
Únor Bělíčková Petra 3:Sc
Únor Jaššo Petr 3:Sc
Leden Demian Matúš 3:Sc
Leden Netolička Jan 3:0
Leden Balus Pavel 1:3
Leden Kašpar Luděk 0:3
Prosinec Pospisil Vladimir 0:3
Prosinec Balus Pavel 3:1
Prosinec Krišica Petr 0:3
Prosinec Holub Petr 0:3
Listopad Nový Jan 3:0
Listopad Kovaříková Jana 3:Sc
Listopad Krejčí Miroslav 1:3
Listopad Massignan Larry 0:3
Říjen Kašpar Luděk 1:3
Říjen Grochal Petr 2:3
Říjen Andiel Josef 3:2
Říjen Ludvík Pavel 0:3
Září Bartosz Tomáš 3:Sc
Září Brodová Barbora 0:3
Září Šír Robin 0:3
Září Kučeja Václav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červenec/Srpen Bajgar Václav 3:Sc
Červenec/Srpen Bartosz Tomáš 3:Sc
Červenec/Srpen Brodová Barbora 0:3
Červen Nový Jan 3:Sc
Červen Farník Michal 1:3
Červen Hanusek Jaroslav 3:1 1
Červen Hulík Radim 3:1
Květen Škapa Jiří 3:Sc
Květen Krejcha Martin 3:0
Květen Holubec Jaromír 3:Sc
Květen Hýža David 3:0
Duben Větrovský Lukáš Sc:3
Duben Hulík Radim 0:3
Duben Bartosz Tomáš 1:3
Duben Hanusek Jaroslav 3:1
Březen Ludvík Pavel 1:3
Březen Mohyla Emil 1:3
Březen Krišica Petr 1:3
Březen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Únor Bartosz Tomáš 2:3
Únor Fabián Dalibor 0:3
Únor Macíček Michal 0:3
Únor Záruba Patrik 0:3
Leden Lerch Ivan 3:Sc
Leden Hulík Radim 3:Sc
Leden Jüttnerová Sandra 3:0
Leden Šír Robin 0:3
Prosinec Krišica Petr 3:0
Prosinec Mohyla Emil 1:3
Prosinec Štefánek Antonín 1:3
Prosinec Mohelník Vojtěch 3:2
Listopad Krupník Lukáš 1:3
Listopad Slavíček Jakub 1:3
Listopad Nesrsta Petr 0:3
Listopad Andiel Josef 3:1
Říjen Nesrsta Petr 1:3
Říjen Kutěj Honza 3:2
Říjen Hvolka Tomáš 2:3
Říjen Žák Zdeněk 0:3
Září Štefánek Antonín 3:0
Září Krupník Lukáš 3:1
Září Andiel Josef 3:0
Září Krišica Petr 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vrága Lukáš 3:Sc
Červenec / Srpen Lampa Tomáš 3:2
Červenec / Srpen Terzl Václav 2:3
Červenec / Srpen Grochal Petr 1:3
Červen Hýža David 3:1 2
Červen Ciganek Pavel 1:3
Červen Zrasták Robert 2:3
Červen Terzl Václav 3:1
Květen Andiel Josef 3:0
Květen Zrasták Robert 1:3
Květen Kašpar Luděk 1:3
Květen Krupník Lukáš 2:3
Duben Ludvík Pavel 1:3 2
Duben Hýža David 3:2 2
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Duben Filipčík Pavel 1:3
Březen Andiel Josef 3:1
Březen Mach Vladimír 2:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:0
Březen Apl Roman 3:Sc
Únor Sikora Jiří 3:Sc
Únor Šír Robin 3:0
Únor Kovaříková Jana 3:1
Únor Rechtoris David 3:0
Únor Jeřábek Libor 3:0
Leden Balus Pavel 3:1
Leden Apl Roman 1:3
Leden Krupník Lukáš 0:3
Leden Uhlíř Adam 0:3
Prosinec Riger Břetislav 0:3 1
Prosinec Krišica Petr 0:3
Prosinec Lerch Ivan 2:3
Prosinec Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0
Listopad Vrága Lukáš 3:2
Listopad Kutěj Honza 2:3 2
Listopad Uhlíř Adam 3:1
Říjen Bystroň Jan 0:3
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Říjen Grochal Petr 0:3
Říjen Andiel Josef 3:1
Září Vrága Lukáš 3:0
Září Šubert Roman 2:3
Září Krišica Petr 3:1
Září Šrámek Fredy 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Zrasták Robert 2:3
Červenec / Srpen Uhlíř Adam 1:3
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 1:3
Červen Holubec Jaromír 3:Sc
Červen Šrámek Fredy 0:3
Červen Žváček Jiří 3:Sc
Červen Bystroň Jan 3:0
Květen Grochal Petr 2:3 2
Květen Šubert Roman 0:3
Květen Richtár Dušan 3:Sc 1
Květen Kutěj Honza 3:Sc
Duben Šubert Roman 1:3
Duben Hýža David 3:0
Duben Peroutík Jiří 3:0
Duben Čada Josef 3:0
Březen Bystroň Jan 2:3
Březen Riger Břetislav 0:3 2
Březen Štefaník Martin 3:Sc
Březen Hanusek Jaroslav 3:0
Únor Mohyla Emil 0:3
Únor Švidrnoch Marek 1:3
Únor Kašpar Luděk 1:3
Únor Juránek Filip 3:1
Leden Vrága Lukáš 1:3
Leden Malečíková Jaroslava 3:1
Leden Kutěj Honza 2:3
Leden Šrámek Fredy 3:1 1
Prosinec Holubec Jaromír 3:Sc
Prosinec Krupník Lukáš 0:3
Prosinec Šubert Roman 1:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:1
Listopad Malečíková Jaroslava 3:0
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Listopad Jüttnerová Sandra 3:1
Listopad Krejčová Hana 3:Sc
Říjen Balus Pavel 0:3
Říjen Urban Viktor 0:3
Říjen Hanusek Jaroslav 1:3
Říjen Bystroň Jan 3:Sc
Září Holubec Jaromír 3:Sc
Září Šrámek Fredy 3:Sc
Září Vrága Lukáš 0:3
Září Raška Petr 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Hálek David 3:Sc
Srpen Wolf Sebastian 0:3
Srpen Vrága Lukáš 2:3
Srpen Šubert Roman Sc:Sc
Červenec Binek Zdenek 3:Sc
Červenec Peroutík Jiří 3:1
Červenec Ludvík Pavel 3:0
Červenec Urban Viktor 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Krejcha Martin 3:0
Červen Jaššo Petr 3:0 1
Červen Beneš Vojtěch 3:Sc
Červen Šrámek Fredy 3:Sc 2
Květen Papřok Ondřej 3:Sc 1
Květen Lukšová Pavla 3:0
Květen Mrowiec Jakub 2:3
Květen Gorecki Pavel 0:3
Duben Urban Viktor 0:3
Duben Střondala Tomáš 3:0 1
Duben Sikora Jiří 3:0
Duben Štefaník Martin 2:3
Březen Papřok Ondřej 3:Sc
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Březen Malečíková Jaroslava 1:3
Březen Raška Petr 0:3
Únor Sikora Jiří 3:Sc
Únor Jüttnerová Sandra 3:2
Únor Vrága Lukáš 0:3
Únor Kašpar Luděk 0:3
Leden Jančar Tomáš 3:0
Leden Malý Milan 3:1
Leden Raška Petr 0:3
Leden Štefaník Martin 1:3
Prosinec Sikora Jiří 3:0
Prosinec Krejčová Hana 3:0
Prosinec Juránek Filip 1:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Richtár Dušan 0:3 1
Listopad Mach Vladimír 2:3
Listopad Šrámek Fredy 2:3
Listopad Slunský Petr 0:3
Říjen Mechelová Gabriela 1:3
Říjen Černý Martin 1:3
Říjen Karpeta Petr 3:2
Říjen Matějašek David 3:0
Říjen Apl Roman 0:3
Září Mrowiec Jakub 3:2
Září Střondala Tomáš 3:0
Září Riger Břetislav 0:3 2
Září Gorecki Pavel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hanusek Jaroslav 3:2
Červen Ludvík Pavel 3:2
Červen Křižka Radek 0:3
Červen Kříbek Jarda 0:3
Květen Taraba Róbert 0:3
Květen Klimková Lucie 3:2 1
Květen Kubíček Michal 3:Sc
Květen Tomášková Markéta 3:0
Duben Vrága Lukáš 1:3 2
Duben Hamříková Jarmila 3:0
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:1
Duben Langer Petr 1:3
Březen Hrudová Iva 3:Sc
Březen Tomášková Markéta 3:0
Březen Slunský Petr 1:3 1
Březen Beneš Tomáš 3:Sc
Únor Papřok Ondřej 3:Sc 2
Únor Škrobánek Jakub 0:3
Únor Soukupová Tereza 1:3
Únor Peroutík Jiří Sc:3 2
Leden Kubíček Michal 2:3
Leden Bystroň Jan 3:2
Leden Kašpar Luděk 2:3
Leden Balus Pavel 3:0
Prosinec Frnka Viktor 3:Sc
Prosinec Křižka Radek 1:3
Prosinec Hruzík Radim 0:3
Prosinec Apl Roman 1:3
Listopad Holubec Jaromír 1:3 2
Listopad Missigová Šárka 3:Sc
Listopad Adámek David 3:0
Listopad Krejčová Hana 3:0
Říjen Čechák Martin 3:2
Říjen Křižka Radek 1:3
Říjen Vojtovič Daniel 1:3
Říjen Kubíček Michal 3:0
Září Missigová Šárka 1:3
Září Krejčová Hana 3:Sc
Září Klimková Lucie 3:2 1
Září Sikora Jiří 3:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání